Koncert
Sensation White 2007 Wrocław

Sensation White 2007 Wrocław

  • 2007-10-06
  • Hala Stulecia (Hala Ludowa), Wrocław

Galerie zdjęć - zdjęcia

Zdjęć w galerii 237.

Opis

W sobotę (06/10/2007r.), tuż przed 22.00. rozpoczęło się najbardziej oczekiwane wydarzenie muzyki klubowej we Wrocławiu.

Sensation White już od kilku lat na świecie i po raz drugi w Polsce, przyciągnęło kilka tysięcy fanów mocnego brzmienia na najwyższym, światowym poziomie. Czymś, czego nie dało się przeoczyć, jeszcze przed startem, to widok ludzi w białych strojach, taka bowiem jest idea tego wydarzenia. Sprawia to, że poza samym efektem wizualnym można odczuć pewną więź i wrażenie, że zabawa jest na pierwszym miejscu. I tak też było tym razem!

Niesamowita gra świateł i dźwięku, tak można opisać to, co działo się w momencie, gdy pojawił się Michael Burian, pierwszy gość tegorocznego Sensation w Polsce. Burian przez czas trwania swojego występu w doskonałym stylu zapanował nad ciałami publiczności. Porywające brzmienia jego produkcji niewątpliwie pozostaną w pamięci na długo.O godzinie 23:00 na do obracającego Sie spodka weszli Angelo Mike & John Hetmond. Tego duetu nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Obaj doskonale znani ze swoich gorących występów na światowej scenie muzycznej, po raz kolejny udowodnili, że zasługują na bycie w czołówce.
Doskonałą współpracę z tłumem dało się zauważyć w momencie, kiedy nad dźwiękiem zapanował Sebastian Ingrosso . Jego wyczucie sprawiło, że do swego seta dołączył niepowtarzalny efekt publiczności, która równie doskonale udzielała się wokalnie.
Emocje nie opadały, widać było to zarówno wokół sceny, ale i w pozostałych częściach tego wielkiego „centrum rozrywki", jakim niewątpliwie stała się na czas trwania Sensation Hala Ludowa we Wrocławiu.
Tradycyjnie pomiędzy występy gwiazd wpleciony był 30 minutowy mix po którym na scenę wkroczył najbardziej oczekiwany Dj w Polsce.
David Guetta kolejny raz pokazał nieśmiertelność swoich produkcji i to, że za każdym razem brzmią one tak samo dobrze.
Gdy przyszedł czas na występy dwóch ostatnich gości mimo późnej pory Hala wciąż była wypełniona klubowiczami. Markus Schulz jak i Sander Van Doorn wydobyli ze swoich fanów wielką energie, która prawie u wszystkich wygrała walkę ze zmęczeniem.
Agencja Essence Music po raz kolejny udowodniła, że w ciągu jednej nocy można stworzyć niepowtarzalne wydarzenie muzyczne i wizualne, o którym nie da się zapomnieć. Wydarzenie Sensation wszędzie tam, gdzie tylko zagościło pozostawia po sobie kosmiczną dawkę wrażeń i energię do tego, by podtrzymać tę tradycję!

 Zobacz również fotorelacje:

Sensation White 2006 Wrocław >>
Sensation White 2007, Prague edition
>>

Sensation White 2007, Belgium edition
>>

 Relacja: Aron Piasecki

fot. Michał Szczepański, Michał Słomiński, Michał Nowak

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Sensation White 2007 Wrocław "? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Wrocław, koncerty Wrocław na dziś, koncerty Wrocław jutro, koncerty Wrocław w tym tygodniu, koncerty Wrocław na weekend.
Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Fabijański - Huśtawka
Sebastian Fabijański pokazał klip do singla "Huśtawka" [WIDEO]

Nie miałem pojęcia, jak aktualny będzie ten tekst w dniu premiery - komentuje aktor-raper.

Viki Gabor - Wznieść się chcę
Viki Gabor klipem "Wznieść się chcę" promuje bajkę Netflixa [WIDEO]

Animacja "Wyprawa na Księżyc" jest już dostępna, a Viki Gabor pomaga bohaterce wystartować swoją rakietą i sięgnąć gwiazd.

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!