Koncert
Recital Edyty Geppert

Recital Edyty Geppert

  • 2023-03-05, , godzina 19:00
  • 95 zł (Edyta Geppert)
  • Sala Koncertowa Radia Wrocław, Wrocław

Bilety

Opis

Edyta Geppert we Wrocławiu! Zapraszamy już 5 marca 2023 roku do Sali Koncertowej Radia Wrocław. Starannie dobrany repertuar i precyzyjnie wyreżyserowane recitale, które są okazją usłyszenia prawdziwych perełek polskiej piosenki literackiej. Z tego znana jest Edyta Geppert, która 5 marca 2023 r. wystąpi na scenie Radia Wrocław. Recital wg scenariusza i w reżyserii Piotra Loretza. Recital Edyty Geppert bilety już w sprzedaży.

Edyta Geppert koncert we Wrocławiu

Wśród autorów tekstów odnajdujemy: Magd

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Recital Edyty Geppert"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Wrocław, koncerty Wrocław na dziś, koncerty Wrocław jutro, koncerty Wrocław w tym tygodniu, koncerty Wrocław na weekend.
Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!