Koncert
Queen + Adam Lambert

Queen + Adam Lambert

  • 2012-07-07, , godzina 18:30
  • 900zł, 299zł, 249zł, 199zł, 99zł, 159zł, 399zł, 549zł
  • Stadion Miejski, Wrocław

Galerie zdjęć - zdjęcia

Zdjęć w galerii 74.

Wystąpili

Opis

Rock in Wroclaw Festival to pierwszy wrocławski rockowy festiwal z prawdziwego zdarzenia. Pomyślany został jako impreza cykliczna, podczas której prezentowane będą zarówno ikony, jak I najbardziej popularne zespoły sceny polskiej i światowej. Już 7 lipca 2012 roku na Stadionie Miejskim we Wrocławiu odbędzie się pierwsza edycja festiwalu, na której zagra jedna z lepszych kapel rockowych świata - Queen. Największe przeboje usłyszymy w wykonaniu Briana Maya i Rogera Taylora, muzyków i kompozytorów Queen, którzy do współpracy zaprosili Adama Lamberta  - finalistę 8 edycji programu „American Idol" - wokalistę o niezwykłym głosie i dużej skali. Wrocławski koncert zespołu, pierwszy przed polską publicznnością, jest jednocześnie jednym z nielicznych, jaki na ten zapowiedzieli artyści.Możemy być pewni, że show, na które złożą się największe przeboje grupy, niezwykła oprawa świetlna oraz multimedialna, będzie z pewnością wielkim wydarzeniem muzycznym. Takie widowiska od zawsze były wizytówką Queen, który wciaż uznawany jest za jeden z najwybitniejszych zespołów ostatniego stulecia i ikonę światowego rocka.

Koncert grupy Queen i Adama Lamberta poprzedzą zagraniczny Gość Specjalny oraz zespół IRA ze specjalnym, urodzinowym koncertem, w którym wystąpią zaproszeni przez zespół goście.

Całe wydarzenie odbywa się na wrocławskim Stadionie Miejskim - wspaniałej arenie klasy ELITE, co gwarantuje widowisko na światowym poziomie i zupełnie nową jakość emocji.
Organizatorem wydarzenia jest Stadion Wrocław, a producentami festiwalu agencje Musicart oraz Dynamicom.
Więcej: na www.rockinwroclaw.pl
Musicart : www.musicart.pl

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

fot. Bartosz Janiczek

Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Fabijański - Huśtawka
Sebastian Fabijański pokazał klip do singla "Huśtawka" [WIDEO]

Nie miałem pojęcia, jak aktualny będzie ten tekst w dniu premiery - komentuje aktor-raper.

Viki Gabor - Wznieść się chcę
Viki Gabor klipem "Wznieść się chcę" promuje bajkę Netflixa [WIDEO]

Animacja "Wyprawa na Księżyc" jest już dostępna, a Viki Gabor pomaga bohaterce wystartować swoją rakietą i sięgnąć gwiazd.

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!