Koncert
Pokahontaz "Reset"

Pokahontaz "Reset"

  • 2018-11-10, , godzina 20:00
  • 35
  • Stary Klasztor, Wrocław

Wystąpili

Opis

Serdecznie zapraszamy na koncert zespołu Pokahontaz 10 listopada do Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze!

Zespół powstał w 2003 roku w Katowicach na kanwie kultowej Paktofoniki, tuż po oficjalnym zakończeniu jej działalności. W skład grupy wchodzą 3 byli członkowie PFK: Rahim (znany także jako Straho – raper i producent muzyczny), Fokus (raper i producent muzyczny) i DJ Bambus (znany również jako Be-De-Jot lub BDJ – oficjalny DJ grupy). Od połowy roku 2012 w trasy koncertowe z artystami wyrusza również Minix (beatboxer i producent muzyczny, brat Rahima), prezentujący swój beatboxowo-wokalny showcase.

W 2017 roku w miejsce DJ-a Bambusa do grupy dołączył DJ West. Pokahontaz rozpoczął intensywne prace nad czwartym wydawnictwem. 6 czerwca na MaxFloRecTV trafił drugi singiel zwiastujący nowy krążek. W numerze „Kalendarze” gościnnie wystąpił Tymek - przedstawiciel młodego pokolenia rapu z Opolszczyzny. Wideo towarzyszące utworowi nakręcono w całości w Katowicach. Za bit ponownie odpowiadał White House.

Fani grupy nie musieli długo czekać na kolejną porcję muzyki. Nieco ponad miesiąc od premiery „Kalendarzy” w sieci pojawił się następny singiel. „Stawiam dziś” jest kolejną odsłoną nadchodzącego wydawnictwa. Singiel, podobnie jak poprzednie, stylistycznie mocno nawiązuje do oldschoolowych brzmień i samplowanych bitów. Teledysk do piosenki został nakręcony w Kopenhadze.

Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Noncy Kochanek powraca z albumem "Randka w Ciemności"

Trzeci studyjny album Dżentelmenów Metalu doczeka się swojej premiery 11 stycznia 2019 roku.

Organek wystąpił w A2 [RELACJA] Wrocław

Ogień na scenie, czyli jak formacja Organek rozpaliła wrocławską publiczność

Konkurs Ziaja