Koncert
Patrick The Pan

Patrick The Pan

  • 2021-11-17
  • Stary Klasztor, Wrocław

Galerie zdjęć - zdjęcia

Zdjęć w galerii 15.

fot. Marta Kalisiak

Opis

PATRICK THE PAN wystąpił 17 listopada 2021 w Sali Witrażowej Starego Klasztoru w ramach trasy „Miła jesień”.

Piotr Madej, pochodzący z Krakowa i występujący pod pseudonimem Patrick the Pan nie tylko sam komponuje swoje piosenki czy pisze teksty, ale również sam wszystko nagrywa i produkuje.

Ze swoją muzyką, którą w przeciągu ostatnich lat utrwalił na trzech świetnie przyjętych przez publiczność albumach, wystąpił na większości najważniejszych festiwali muzycznych w kraju takich jak Opener, OFF czy Męskie Granie. Patrick choć w jednej z piosenek śpiewa od techno wolę ciszę lub jazz, nie boi się pokazywać na koncertach też zupełnej odwrotności tych słów. Razem ze swoim zespołem umiejętnie balansują między elektroniką i gitarowym graniem, choć nie brakuje momentów, w których Piotr zostaje sam na sam z pianinem. Wszystko zgrabnie spina wszechobecna w muzyce i tekstach melancholia, z którą Piotr romansuje od początków kariery. 26 czerwca 2021 ukazała się jego czwarta płyta pt. Miło wszystko.

ip

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Patrick The Pan "? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Wrocław, koncerty Wrocław na dziś, koncerty Wrocław jutro, koncerty Wrocław w tym tygodniu, koncerty Wrocław na weekend.
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Raf Skowroński
Raf Skowroński o rozprawieniu się z przeszłością w postaci EP-ki "NW9" [Wywiad]

Jak to jest pokazać całe swoje wnętrze ludziom? O debiucie, Polsce, Londynie i "NW9" - Raf Skowroński

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!