Koncert
Paddy and the Rats

Paddy and the Rats

  • 2022-11-16, , godzina 20:00
  • 60 zł (PADDY AND THE RATS, LENIWIEC)
  • Stary Klasztor, Wrocław

Galerie zdjęć - zdjęcia

Zdjęć w galerii 21.

fot. Aneta Dworak

Opis

Formacja z Miszkolca na Węgrzech, Paddy and the Rats w Polsce! Kolejny występ gwiazdy celtyckiego punk rocka odbędzie się Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze, a towarzyszyć im będzie Leniwiec. Paddy and the Rats bilety już dostępne.

O zespole Paddy and the Rats

Zespół łączy muzykę pubową z gorącym i brudnym punk rockiem. Aby urozmaicić piosenki, wykorzystują irlandzką muzykę pubową, ale można w ich muzyce poczuć też nastrój świata piratów i żeglarzy.Grupa została założona w 2008 z inicjatywy muzyków.

ip

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Paddy and the Rats"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Wrocław, koncerty Wrocław na dziś, koncerty Wrocław jutro, koncerty Wrocław w tym tygodniu, koncerty Wrocław na weekend.
Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!