Koncert
Oxford Drama

Oxford Drama

  • 2021-10-22, , godzina 20:00
  • 35/45 PLN
  • Firlej, Wrocław

Opis

Kiedy inni silą się na efekciarstwo mające zagwarantować krajowy lub zagraniczny sukces, oni konsekwentnie trzymają się drogi, jaką obrali na samym początku. Oxford Drama – zespół ciągle młody scenicznym stażem i wiekiem swoich założycieli Gosi Dryjańskiej i Marcina Mrówki – stworzył styl trudny do pomylenia, na którego podstawie buduje jedną z najbardziej wartościowych dyskografii w polskiej muzyce ostatnich dekad. 

22 października 2021 duet Oxford Drama zagra w Ośrodku Działań Artystycznych „Firlej” przede wszystkim utwory ze swojej najnowszej płyty „What’s The Deal With Time?”. To muzyka, która dobrowolnie chce zdjąć z barków słuchacza trapiące go rozterki. Nie ma potrzeby i powodu, by się przed tym bronić.

ip

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Oxford Drama"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Wrocław, koncerty Wrocław na dziś, koncerty Wrocław jutro, koncerty Wrocław w tym tygodniu, koncerty Wrocław na weekend.
Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Sarsa - Ze Mną Tańcz
Sarsa w klipie "Ze Mną Tańcz" stosuje technologie XR [WIDEO]

To drugi singiel zapowiadający jej nowy album "RUNOSTANY".

Downtown, Anya Taylor-Joy
Anya Taylor-Joy śpiewa cover "Downtown" [WIDEO]

To oficjalna piosenka z filmu "Ostatniej nocy w Soho".

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!