Koncert
One Year to Go - pokaz i koncert na Pergoli

One Year to Go - pokaz i koncert na Pergoli

  • 2011-06-08, , godzina 21:30
  • wstęp wolny
  • Pergola, Wrocław

Galerie zdjęć - zdjęcia

Zdjęć w galerii 108.

Wystąpili

Opis

Wielkie show ONE YEAR TO GO UEFA EURO 2012™

Gienek Loska, ponad 100 artystów i wyjątkowy, piłkarski pokaz multimedialnej fontanny uświetnią wielką imprezę plenerową dla wrocławian, która odbędzie się 8 czerwca o godz. 21.30 na wrocławskiej Pergoli. Fani zespołów Feel, Bracia oraz Stachursky zobaczą swoich ulubieńców w oryginalnym składzie – na jednej scenie, w jednej piosence usłyszymy Piotra Kupichę, Piotra Cugowskiego oraz Jacka Stachurskiego.

- Choć artyści ci kojarzą się z zupełnie innymi gatunkami muzycznymi, razem brzmią rewelacyjnie! Po raz pierwszy w takim składzie zaśpiewali podczas zamkniętej imprezy promującej sprzedaż lóż VIP na wrocławskim stadionie – teraz zaśpiewają specjalnie dla wszystkich wrocławian! - mówi Alicja Zakrzewska, współproducent widowiska.

Na potrzeby widowiska nakręcony został film, który będzie motywem przewodnim imprezy. Kadry z filmu będą przenosiły się wprost na scenę, stanowiąc artystyczne dopowiedzenie lub interpretację opowiadanej w nim historii.

- Zobaczymy zarówno wielką grupę wspaniałych wrocławskich tancerzy, których połączyła idea wspólnej pracy nad show, w tym piękne tancerki Cheerleaders Wrocław, jak i aktorów wrocławskiego Teatru Capitol. Obejrzymy też mały fragment spektaklu "Aquarius" łódzkiego Teatru V6, z którym – jak się okazało – współpracuje grupa akrobatów z naszego miasta. Wszystkie choreografie zostały opracowane specjalnie na potrzeby tej imprezy – zdradza Zakrzewska.

"One Year to Go" ma dosłowne i symboliczne znaczenie – od 8 czerwca zegar do mistrzostw przyspieszy, a mieszkańcy będą coraz częściej angażowani w różne przedsięwzięcia promujące nasze miasto i wrocławian oraz podgrzewające atmosferę wokół przygotowań do przyszłorocznych piłkarskich wydarzeń.

- Impreza "One Year to Go UEFA EURO 2012™" jest wydarzeniem wpisanym w kalendarz UEFA, ale o jej kształcie decydują Miasta-Gospodarze. Mamy okazję, by pokazać nasze miasto, z jego energią, magicznymi miejscami i ludźmi wielu akredytowanym dziennikarzom z Europy, których w tym dniu będzie gościł Wrocław. Jestem pewna, że znajdą więcej niż 2012 powodów, by pokochać Wrocław – mówi Magdalena Okulowska z Biura ds. Euro 2012 Urzędu Miasta.


Pergola, 8 czerwca, start: 21:30, wstęp bezpłatny.

fot. Łukasz Nowakowski ( http://lukasznowakowski.pl/ )

Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Starlight - Never Truly Vanish
Starlight z serialu "The Boys" w balladzie "Never Truly Vanish" [WIDEO]

Erin Moriarty pokazuje swój talent muzyczny.

WochGuzikDuo
Festiwal Muzyki Kameralnej "Wieczory w Arsenale" powraca Wrocław

Ten niezwykły, plenerowy festiwal rozpocznie się w piątek 25 czerwca i potrwa do niedzieli 4 lipca.

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!