Koncert
Nowe Brzmienie PERFECTU- 65 Lat Radia Wrocław

Nowe Brzmienie PERFECTU- 65 Lat Radia Wrocław

  • 2011-06-10, , godzina 18:00
  • 35 pln
  • Wyspa Słodowa, Wrocław

Galerie zdjęć - zdjęcia

Zdjęć w galerii 183.

Wystąpili

Opis

Perfect ze swoimi przebojami oraz zaskakujące interpretacje ich największych hitów w wykonaniu innych muzyków. To mieszkanka z której powstanie koncert Nowe Brzmienie Perfectu. 10 czerwca na Wyspie Słodowej we Wrocławiu obok Perfectu wystąpią  Maleńczuk & Psychodancing, Acid Drinkers, Muchy i Maleo Reagge Rockers. Koncert organizuje Radio Wrocław.

Plenerowa impreza jest kontynuacją radiowego projektu Nowe Brzmienie. Muzycy reprezentujący różne nurty i gatunki biorą na swój warsztat przeboje głównego bohatera koncertu. W ten sposób powstały już nowe brzmienia Lecha Janerki oraz Republiki. W tym roku poznamy nowe interpretacje przebojów Perfectu.

- Taki koncert połączy pokolenia, ta muzyka jest wieczna - uważa prezes Radia Wrocław Tomasz Duda. Zaznacza, że występ Perfectu w finale imprezy idealnie pasuje do 65. urodzin, które rozgłośnia obchodzi w tym roku. Jego zdaniem będzie to najgłośniejsza impreza rockowa we Wrocławiu przed wakacjami.

10 czerwca, prócz godzinnego koncertu głównej gwiazdy, na scenie pojawią się Maciej Maleńczuk & Psychodancing, Acid Drinkers, Muchy i Maleo Reagge Rockers. Z przebojami Perfectu eksperymentować będą też wrocławskie formacje Lady Perfect i Trzynasta W Samo Południe- finaliści ostatnich edycji Muzycznej Bitwy Radia Wrocław, plebiscytu promującego młodych wykonawców.

Perfect to ikona polskiej muzyki rockowej. Zespół króluje na polskiej scenie muzycznej od ponad 30 lat. Jego przeboje odcisnęły piętno na wielu muzykach. Koncert Nowe Brzmienie Perfectu to pomysł i szansa na odkrycie nowych, zaskakujących i twórczych inspiracji muzycznych.

Nowe Brzmienie Perfectu
Koncert Radia Wrocław
10 czerwca (piątek) 2011, godz. 18.00
Wyspa Słodowa, Wrocław

fot. Katarzyna Konopek

fot. Łukasz Nowakowski

Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Filip Mizia - Myślę, czuję, decyduję
"Myślę, czuję, decyduję" - Filip Mizia nagrywa dla strajkujących kobiet [WIDEO]

Młody artysta z Wrocławia stanął po stronie kobiet i wyraził swoje zdanie na temat bieżących wydarzeń.

Piosenki na Halloween - zestawienie 15-stu upiornych kawałków

Poznajcie przerażającą playlistę na zbliżające się Halloween!

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!