Koncert
Łykend 2006 / Raz, Dwa, Trzy i inni

Łykend 2006 / Raz, Dwa, Trzy i inni

  • 2006-04-01, , godzina 19.00
  • 25 zł - przedsprzedaż, 30 zł - przed koncertem
  • Wytwórnia Filmów Fabularnych WFF, Wrocław

Galerie zdjęć - zdjęcia

Zdjęć w galerii 115.

Wystąpili

Opis

fot. PAWEŁ BALCERZAK
i
Fot. Artur Guz (Guzman) ; artur.guz(at)dlastudenta.pl
KONCERT FINAŁOWY:
Raz, Dwa, Trzy
Wolna Grupa Bukowina
Martyna Jakubowicz – piosenki nie tylko Boba Dylana
Maciej Zembaty z zespołem – piosenki Leonarda Cohena
laureaci konkursu


Festiwal "Łykend" jest świętem ballady, piosenki autorskiej, poezji śpiewanej tradycyjnie odbywający się we Wrocławiu. Wymienione przez nas gatunki słowno-muzyczne nazywamy studenckimi ze względu na specyficznych twórców i odbiorców, zainteresowanych niekonwencjonalnym, wartościowym życiem kulturalno-artystycznym.

Ogólnopolski Festiwal Piosenki Studenckiej ma formułę otwartą. Czekamy we Wrocławiu na młodych ambitnych twórców, którzy w formie piosenki chcą przekazywać nam swoje przemyślenia, swój sposób widzenia świata, wrażliwość, szczerość. Chcielibyśmy, by ta impreza była dla jej uczestników, z obydwu stron sceny, atrakcyjna i warta poświęcenia weekendu dla "Łykendu"...

Dla młodych artystów Festiwal jest okazją do zaprezentowania się i możliwością spotkania z profesjonalistami oraz wymagającą ale i życzliwą publicznością. Dla widzów okazją do zobaczenia i usłyszenia tego, co nowe i ciekawe, ale i szansą na chwilę zabawy, spotkania z przyjaciółmi, poetyckiego oddechu od codzienności.

W ramach Festiwalu w Wytwórni Filmów Fabularnych wystąpią: Grzegorz Turnau (6.04, godz. 20.00), a na koncercie finalowym, 1.04. laureaci konkursu, obok takich gwiazd jak: Raz-Dwa-Trzy, Martyna Jakubowicz, Wolna Grupa Bukowina oraz Maciej Zembaty.
Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane