Koncert
Lindy-Fay Hella

Lindy-Fay Hella

  • 2021-02-04, , godzina 19:30
  • 70 zł (przedsprzedaż)
  • Stary Klasztor, Wrocław

Opis

Lindy-Fay Hella - norweska wokalistka znana, jedna z założycieli formacji Wardruna, wystąpi 4 lutego 2021 r. we wrocławskim klubie Stary Klasztor na jedynym koncercie promującym jej solową płytę "Seafarer", która ukazała się we wrześniu 2019 r. nakładem Ván Records.
Wkrótce pojawią się linki do sprzedaży biletów na przyszłoroczny koncert. Bilety będą dostępne w systemie TicketClub Polska.
Koncert we Wrocławiu został przeniesiony z Krakowa po przełożeniu europejskiej trasy z 2020 r. na 2021 r. przez Artystkę.

Herbrand Larsen, były członek Enslaved, który podjął się produkcji płyty "Seafarer" podkreśla, że swoim solowym projektem Lindy-Fay eksploruje nowe połączenie tradycji ludowej oraz umiejętności eksperymentowania, które generuje wyjątkowo magnetyczny efekt. Na płycie Lindy usłyszeć będzie też można gościnne wokale m.in. Kristiana "Gaahla" Espedal, byłego wokalisty Gorgoroth.

ip

 

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Lindy-Fay Hella "? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Wrocław, koncerty Wrocław na dziś, koncerty Wrocław jutro, koncerty Wrocław w tym tygodniu, koncerty Wrocław na weekend.
Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Arbuz_klawisz
Nietypowe instrumenty muzyczne - zestawienie 7 dziwnych wynalazków

Muzyczne zastosowanie dla przedmiotów codziennego użytku.

Audioriver SobÃłtka
Festiwal Audioriver 2021: rusza nabór do projektu Audioriver Sobótka

Organizatorzy oferują możliwość zaprezentowania autorskich projektów wielotysięcznej publiczności.

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!