Koncert
Letnie Brzmienia we Wrocławiu: Zalewski

Letnie Brzmienia we Wrocławiu: Zalewski

  • 2022-08-28, , godzina 20:00
  • w cenie od 89 zł oraz karnety za 279 złotych na cykl Letnich Brzmień
  • Autograf Klub Centrum Sztuki Impart, Wrocław

Galerie zdjęć - zdjęcia

Zdjęć w galerii 36.

fot. Krzysztof Zatycki

Wystąpili

Opis

Letnie Brzmienia we Wrocławiu – na placu przed Impartem zagrają Zalewski, Kaśka Sochacka, MROZU i Kwiat Jabłoni!

Zapraszamy na plac przed Impartem we Wrocławiu na cykl plenerowych koncertów Letnie Brzmienia. W sierpniu i we wrześniu 2022 r. odbywać się tam będą koncerty najpopularniejszych polskich artystów, na świeżym powietrzu zagrają m.in. Zalewski, Kaśka Sochacka, MROZU, Kwiat Jabłoni, Nosowska, Artur Rojek i Kuba Badach. Bilety od 89 zł i karnety w cenie 279 zł na koncerty są dostępne na www.letniebrzmienia.pl.

Letnie Brzmienia to ogólnopolska trasa koncertowa topowych polskich artystek i artystów. W lipcu serię koncertów na wrocławskim placu przed Impartem otworzył Sobel (24.07). Sierpniową serię koncertów otworzy natomiast Ania Dąbrowska (12.08). W kolejny weekend będzie należał do Nosowskiej (20.08), a miesiąc zakończy się koncertami Artura Rojka (26.08), Kuby Badacha (27.08) i Zalewskiego (28.08). Pierwszy wrześniowy weekend z Letnimi Brzmieniami we Wrocławiu otworzą IGO (2.09) i Kaśka Sochacka (3.09), a cały cykl koncertów na placu przed Impartem zamknie Kwiat Jabłoni (4.09).

ZALEWSKI

Krzysztof Zalewski to człowiek orkiestra. Przełomem w jego twórczości to wydana w 2016 r. płyta „Złoto”, która przyniosła przebojowe „Miłość, Miłość” i „Polsko”. Kolejny sukces przyniosła Krzysztofowi płyta „Zalewski śpiewa Niemena”, z którą w towarzystwie zaprzyjaźnionych muzyków wyruszył w trasę koncertową po klubach i filharmoniach. W 2020 r., po półrocznej ciszy oraz 4 latach od wydania ostatniego autorskiego albumu, Krzysztof powrócił z nowym albumem „Zabawa” promowanym tytułowym utworem oraz singlem „Annuszka”. Zalewskiego można też oglądać na kinowych ekranach, m.in. w filmie „Bo we mnie jest seks” i „Piosenki o miłości”.

ip

 

Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Pezet rozpoczął trasę koncertową "BUSINESS CLASS TOUR” [WIDEO]

Nowa trasa to nowe wizualizacje oraz oprawa świetlna.

Milky Chance
Milky Chance o trasie koncertowej, "Trip Tape II" i współpracy z The Kooks [WYWIAD]

Jak doszło do współpracy Milky Chance z zespołem The Kooks?

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!