Koncert
Letnie Brzmienia we Wrocławiu: Ania Dąbrowska

Letnie Brzmienia we Wrocławiu: Ania Dąbrowska

  • 2022-08-12, , godzina 20:00
  • w cenie od 89 zł oraz karnety za 279 złotych na cykl Letnich Brzmień
  • Autograf Klub Centrum Sztuki Impart, Wrocław

Wystąpili

Opis

Letnie Brzmienia we Wrocławiu – na placu przed Impartem zagrają Zalewski, Kaśka Sochacka, MROZU i Kwiat Jabłoni!

Zapraszamy na plac przed Impartem we Wrocławiu na cykl plenerowych koncertów Letnie Brzmienia. W sierpniu i we wrześniu 2022 r. odbywać się tam będą koncerty najpopularniejszych polskich artystów, na świeżym powietrzu zagrają m.in. Zalewski, Kaśka Sochacka, MROZU, Kwiat Jabłoni, Nosowska, Artur Rojek i Kuba Badach. Bilety od 89 zł i karnety w cenie 279 zł na koncerty są dostępne na www.letniebrzmienia.pl.

Letnie Brzmienia to ogólnopolska trasa koncertowa topowych polskich artystek i artystów. W lipcu serię koncertów na wrocławskim placu przed Impartem otworzył Sobel (24.07). Sierpniową serię koncertów otworzy natomiast Ania Dąbrowska (12.08). W kolejny weekend będzie należał do Nosowskiej (20.08), a miesiąc zakończy się koncertami Artura Rojka (26.08), Kuby Badacha (27.08) i Zalewskiego (28.08). Pierwszy wrześniowy weekend z Letnimi Brzmieniami we Wrocławiu otworzą IGO (2.09) i Kaśka Sochacka (3.09), a cały cykl koncertów na placu przed Impartem zamknie Kwiat Jabłoni (4.09).

Ania Dąbrowska to niekwestionowana królowa polskiej muzyki pop. Każdy z jej z dotychczasowych albumów studyjnych pokrył się platyną, potwierdzając jej niezwykłe wyczucie uniwersalnie przebojowych melodii. Vito Bambino to obecnie jeden z najbardziej rozpoznawalnych artystów na polskiej scenie muzycznej. W tym roku wspólnie z Natalią Szroeder wydał singiel „Późne godziny”. We Wrocławiu przed Vito Bambino wystąpi Jakub Skorupa, pochodzący ze Śląska wokalista, gitarzysta i autor tekstów. W marcu tego roku ukazał się jego debiutancki album „Zeszyt pierwszy”.

ip

 

Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
beata
Niespodzianka od Beaty Kozidrak: premiera nowego singla na FEST Festival!

Nowy singiel "Frajer" jest już dostępny w streamingu!

teledysk
Oficjalny teledysk do "Jiggle Jiggle" jest już dostępny! [WIDEO]

Kto wystąpił w remiksie piosenki, która stała się hitem TikToka?

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!