Koncert
Lavender

Lavender

  • 2005-12-15
  • 5 zł
  • Liverpool, Wrocław

Galerie zdjęć - zdjęcia

Zdjęć w galerii 82.

Opis

Lavender to dobrze zapowiadający się zespół grający muzykę z pogranicza Art. Rocka i Rocka Progresywnego. W skład zespołu wchodzi trzech rodowitych wrocławian (Wojciech Pielużek – gitara i wokal; Krzysztof Tułecki - bas i Jan Madej – klawisze, wokal) i jeden prudniczanin (Tomasz Trojnar – perkusja i wokal synchroniczny). Od jakiegoś czasu zespół eksperymentuje z różnorakimi wokalistami, a w ramach ostatnich koncertów grupa wokalnie wspomagana była miedzy innymi przez Patrycję Jakubowicz. Kapela dała się już poznać w naszym kraju, a dzięki temu posiada już wierną grupę fanów. Zespół już kilkakrotnie można było usłyszeć w audycjach Piotra Kaczkowskiego i Piotra Kosińskiego (Program 3 Polskiego Radia). Podczas wakacji młodzi rockmani wystąpił w ramach warszawskiego festiwalu Rock Aganist Terrorism, gdzie zagrał przed niemiecka grupą RPWL. Ostatnimi czasy zespół zaprezentował się w ramach wrocławskiego koncertu zespołu Quidam.

Oficjalna strona zespołu:
www.lavender.of.pl

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Lavender"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Wrocław, koncerty Wrocław na dziś, koncerty Wrocław jutro, koncerty Wrocław w tym tygodniu, koncerty Wrocław na weekend.
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Powiedz gdzie - singiel Kasi Popowskiej
"Powiedz gdzie" - nowy singiel zapowiada album Kasi Popowskiej [WIDEO]

Emocjonalna ballada była pierwszą piosenką skomponowaną na płytę "Toast".

Kayah i Mery Spolsky - KrÃłlestwo Kobiet
Kayah i Mery Spolsky w piosence "Królestwo Kobiet" [WIDEO]

Inspiracją do piosenki jest nowy serial TVN. W klipie widzimy jego fragmenty.

Konkurs Ziaja
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!