Koncert
Julia Wieniawa zagrała we Wrocławiu z okazji Dnia Kobiet

Julia Wieniawa zagrała we Wrocławiu z okazji Dnia Kobiet

  • 2023-03-08
  • Centrum Koncertowe A2, Wrocław

Galerie zdjęć - zdjęcia

Zdjęć w galerii 34.

fot. Krzysztof Zatycki

Wystąpili

Opis

WrocLove Fest zaprasza na tradycyjny już koncert z okazji Dnia Kobiet.
8 marca 2023 w Centrum Koncertowym A2 we Wrocławiu, na wspólnym koncercie zaśpiewają, posiadające swój niepowtarzalny styl, dwie wschodzące gwiazdy polskiej sceny - JULIA WIENIAWA i MERY SPOLSKY.

JULIA WIENIAWA – artystka, aktorka, wokalistka. Wyróżnia ją niezwykła barwa głosu i wrażliwość muzyczna. Debiut muzyczny Julii to wydany w 2016 roku utwór „Na zawsze", który trafił na album „Flirtini: Heartbreaks & Promises Vol. 3". Kolejne single – „Oddycham", podwójnie platynowy „Nie muszę" oraz liryczna ballada „SMRC", podbiły serca fanów i ugruntowały pozycję wokalistki w muzycznym świecie. W 2021 roku artystka zdecydowała się na kolaborację z Maciejem Musiałowskim w utworze „Zabierz tę miłość", gościnny udział u KARAŚ/ROGUCKI w piosence „Bezpieczny Lot", a także nagrała wraz z duetem Kacperczyk utwór „Sebiksy".
Po kilku singlach, do których powstały różnorodne teledyski - „Rozkosz", „Nie mam dla Ciebie miłości" czy „Milczysz" - w czerwcu 2022 roku ukazał się długo wyczekiwany debiutancki album Julii zatytułowany „Omamy". Do muzycznej współpracy artystka zaprosiła czołowych polskich producentów – Maćka Sawocha, Kubę Karasia i Wojtka Urbańskiego. Elektroniczne brzmienia przeplatają taneczne i liryczne melodie, a całości dopełniają osobiste teksty powstałe we współpracy z Arkiem Kłusowskim, Kasią Lins oraz Mery Spolsky.

ip

Więcej

Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Roxie Węgiel przedstawia nowy album "13+5" [WIDEO]

Ten album to nowa odsłona dodaje artystka.

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!