Koncert
Jo Quail zagrała w Starym Klasztorze

Jo Quail zagrała w Starym Klasztorze

  • 2022-11-13, , godzina 18:30
  • Stary Klasztor, Wrocław

Galerie zdjęć - zdjęcia

Zdjęć w galerii 14.

fot. Aneta Dworak

Opis

Jo Quail to angielska kompozytorka, której muzyka to innowacyjne podejście do gry na wiolonczeli. Wśród swoich największych inspiracji wymienia prace takich artystów jak Barbara Hepworth, Arvo Pärt oraz zespół Tool. Jo rozpoczęła studia muzyczne we wczesnym wieku w Centre for Young Musicians w Londynie.

ip

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Jo Quail zagrała w Starym Klasztorze "? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Wrocław, koncerty Wrocław na dziś, koncerty Wrocław jutro, koncerty Wrocław w tym tygodniu, koncerty Wrocław na weekend.
Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!