Koncert
Jazz nad Odrą 2021 - dzień trzeci

Jazz nad Odrą 2021 - dzień trzeci

  • 2021-09-17
  • IMPART, Wrocław

Galerie zdjęć - zdjęcia

Zdjęć w galerii 31.

fot. Zbigniew Warzyński

Opis

Trzeciego dnia festiwalu wystąpili:
- w pierwszej części Nubya Garcia - Nubya Garcia – saksofon, Alistair MacSween – klawisze, Sam Jones – perkusja, Daniel Casimir – kontrabas).
- w drugiej części Reggie Washington Quintet - Reggie Washington – akustyczny i elektryczny bas, Fabrice Alleman – tenorowy i sopranowy saksofon, Igor Gehenot – akustyczny fortepian, keyboards, DJ Grazzhoppa – gramofony, Ulrich Edorh – perkusja.

 ip

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Jazz nad Odrą 2021 - dzień trzeci"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Wrocław, koncerty Wrocław na dziś, koncerty Wrocław jutro, koncerty Wrocław w tym tygodniu, koncerty Wrocław na weekend.
Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Sarsa - Ze Mną Tańcz
Sarsa w klipie "Ze Mną Tańcz" stosuje technologie XR [WIDEO]

To drugi singiel zapowiadający jej nowy album "RUNOSTANY".

Downtown, Anya Taylor-Joy
Anya Taylor-Joy śpiewa cover "Downtown" [WIDEO]

To oficjalna piosenka z filmu "Ostatniej nocy w Soho".

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!