Koncert
Jarboe + Jozef Van Wissem

Jarboe + Jozef Van Wissem

  • 2022-11-26, , godzina 19:30
  • 99 zł (Jarboe + Jozef Van Wissem)
  • Stary Klasztor, Wrocław

Bilety

Opis

POZNAŃ: ZMIANA MIEJSCA W związku z trwającym remontem klubu Blue Note, koncert w Poznaniu został przeniesiony do klubu U Bazyla.  Wszystkie zakupione bilety zachowują ważność w nowym miejscu.

 

Jarboe oraz Jozef Van Wissem zagrają trzy koncerty w Polsce. Co-headlinerska trasa obejmie występy we Wrocławiu, w Warszawie oraz Poznaniu! Jarboe + Jozef Van Wissem bilety już w sprzedaży!

Jarboe + Jozef Van Wissem koncerty w Polsce 2022

  • 26 listopada - Wrocław,  Stary Klasztor
  • 27 listopada - Warszawa, Niebo
  • 29

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Jarboe + Jozef Van Wissem"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Wrocław, koncerty Wrocław na dziś, koncerty Wrocław jutro, koncerty Wrocław w tym tygodniu, koncerty Wrocław na weekend.
Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!