Koncert
Janusz Radek

Janusz Radek

  • 2022-12-07, , godzina 20:00
  • 80 zł (JANUSZ RADEK "The Best Of")
  • Stary Klasztor, Wrocław

Bilety

Opis

Zapraszamy na jesienny koncert Janusza Radka. 7 grudnia w Starym Klasztorze artysta zaprezentuje się przed wrocławską publicznością w programie The Best Of. Janusz Radek bilety na koncert już dostępne.

Janusz Radek The Best Of 

Koncert "The Best Of" to program złożony z ulubionych przez publiczność piosenek z przekroju całej twórczości Janusza Radka m.in z recitali: Serwus Madonna, Dom za miastem, Opowieść Niemenem, Gdzieś-Po-Między, Z Ust do Ust, Popołudniowe Przejażdżki, Poświatowska/Radek.

 

Od p

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Janusz Radek "? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Wrocław, koncerty Wrocław na dziś, koncerty Wrocław jutro, koncerty Wrocław w tym tygodniu, koncerty Wrocław na weekend.
Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!