Koncert
Hey, Muchy

Hey, Muchy

  • 2007-12-14, , godzina 19:00
  • 29/35 zł
  • Wytwórnia Filmów Fabularnych WFF, Wrocław

Galerie zdjęć - zdjęcia

Zdjęć w galerii 83.

Wystąpili

Opis

Koniec roku będzie dla Hey'a bardzo gorący - przed nimi premiera wyjątkowego albumu koncertowego i trasa związana z 15-leciem działalności artystycznej. Album, o którym mowa, to oczywiście „Hey MTV Unplugged" - materiał z koncertu, który odbył się 10 września w warszawskim Teatrze Roma. Hey to - po Kayah - drugi polski artysta, który został zaproszony do udziału w prestiżowym cyklu MTV Unplugged. Na płycie oprócz koncertu, dodatkowo znajdzie się 30-minutowy „Making Of" ukazujący ostatnie przygotowania do koncertu oraz imponująca galeria zdjęć. Wydawnictwo to ukaże 19 listopada i będzie dostępne w formie CD oraz CD/DVD.

 

Drugie elektryzujące wydarzenie to Trasa Koncertowa „92-07", która rozpocznie się 23 listopada w Bydgoszczy. W sumie Hey zawita do 12 miast. Program koncertów nawiązywać będzie do tegorocznego urodzinowego, niezwykłego występu w Jarocinie - przypomnijmy, że koncert, który miał trwać ponad dwie godziny, został przerwany przez potężną burzę. Tak więc podczas najbliższych koncertów, publiczność może liczyć na nieco dłuższe występy niż zwykle oraz na nowe aranżacje niektórych utworów.

 

 

fot. Łukasz Bera

Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Fabijański - Huśtawka
Sebastian Fabijański pokazał klip do singla "Huśtawka" [WIDEO]

Nie miałem pojęcia, jak aktualny będzie ten tekst w dniu premiery - komentuje aktor-raper.

Viki Gabor - Wznieść się chcę
Viki Gabor klipem "Wznieść się chcę" promuje bajkę Netflixa [WIDEO]

Animacja "Wyprawa na Księżyc" jest już dostępna, a Viki Gabor pomaga bohaterce wystartować swoją rakietą i sięgnąć gwiazd.

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!