Koncert
Godskitchen - Heavenly Taste of Music

Godskitchen - Heavenly Taste of Music

  • 2008-04-05
  • Hala Stulecia (Hala Ludowa), Wrocław

Galerie zdjęć - zdjęcia

Zdjęć w galerii 170.

Opis

5 kwietnia Wrocław po raz kolejny stał się stolicą muzyki klubowej na najwyższym, światowym poziomie. Wszystko to za sprawą pierwszej polskiej edycji imprezy halowej Godskitchen. Event organizowany był pod hasłem Heavenly Taste of Music.

Korzenie Godskitchen sięgają złotej ery brytyjskiej muzyki rave, czyli wczesnych lat 90-tych. Promotor Chris Griffin już wcześniej zaangażowany był w ogromne projekty muzyczne, takie jak: Fantasta czy Vision realizowane w Wielkiej Brytanii.

Właśnie po ich sukcesach nie tylko w Anglii, lecz również w Australii Chris wraz z przyjacielem Tyrole`m De Savery stworzyli markę Godskitchen. Pierwszy event pod tą nazwą zorganizowany został w Wielkiej Brytanii w słynnym klubie Junction Night w Cambridge. Kolejne edycje odbywały się w Australii, Stanach Zjednoczonych, na Ibizie, w Chinach, na Filipinach oraz w Europie, gromadząc na nich każdorazowo dziesiątki tysięcy zagorzałych klubowiczów.

Zgodnie z tradycją Godskitchen, podczas pierwszej polskiej edycji nie mogło zabraknąć największych światowych artystów muzyki klubowej. Tym razem w "boskiej kuchni" zagościli: Dj. W, Daniel Kandi, Marus Schossow, Ali Dubfire (Deep Dish), Fedde Le Grand, Above & Beyond, Sander Van Doorn, Marcel Woods. Każdy z "aniołów", który przejmował kontrolę nad dźwiękiem, dostarczył klubowiczom ogromną porcję energetycznych brzmień.

Oczywiście jak przy każdej światowej edycji Godskitchen nie zabrakło tak charakterystycznej dla tej imprezy aranżacji świetlnej, ekstrawaganckiego wystroju i wspaniałych tancerzy. Można było się o tym przekonać podziwiając choćby taneczny show przygotowane przez Rising Stars Revue. Częścią "niebiańskiego" spektaklu był także występ Guardian Angels (tłum. Straż Anielską). Grupa ta powstała spośród najlepszych i najbardziej wytrwałych klubowiczów wybranych specjalnie na potrzeby tego wydarzenia, tworząc żywe tło imprezy.

Kolejną niespodzianką, jaką przygotowali na ten wieczór organizatorzy, była możliwość obejrzenia filmu w strefie kinowej, lub dla odmiany spróbowania swoich sił w grach na konsolę XBOX360.

Emocje, jakich dostarczyła pierwsza polska edycja Godskitchen, z pewnością pozostaną w pamięci klubowiczów na długo. Nie ma wątpliwości, że był to event, który zdecydowanie podniósł poprzeczkę dla wszystkich organizatorów. Nie pozostaje nic innego, jak oczekiwać czym zaskoczą następnym razem...

Będzie można przekonać się o tym 7 czerwca w Poznaniu, podczas największego na świecie festiwalu muzyki klubowej - Global Gathering.


Aron Piasecki
(aron.piaseckiXdlastudenta.pl gdzie znak X oznacza symbol @)

fot. Łukasz Bera ( lukasz.beraXdlastudenta.pl gdzie znak X oznacza symbol @ )

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Godskitchen - Heavenly Taste of Music"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Wrocław, koncerty Wrocław na dziś, koncerty Wrocław jutro, koncerty Wrocław w tym tygodniu, koncerty Wrocław na weekend.
Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Fabijański - Huśtawka
Sebastian Fabijański pokazał klip do singla "Huśtawka" [WIDEO]

Nie miałem pojęcia, jak aktualny będzie ten tekst w dniu premiery - komentuje aktor-raper.

Viki Gabor - Wznieść się chcę
Viki Gabor klipem "Wznieść się chcę" promuje bajkę Netflixa [WIDEO]

Animacja "Wyprawa na Księżyc" jest już dostępna, a Viki Gabor pomaga bohaterce wystartować swoją rakietą i sięgnąć gwiazd.

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!