Koncert
Gentleman, Martin Jondo  Wroc Love Exclusive Stage

Gentleman, Martin Jondo Wroc Love Exclusive Stage

  • 2007-11-23, , godzina 19:00
  • 50/65/80 pln
  • Hala Stulecia (Hala Ludowa), Wrocław

Galerie zdjęć - zdjęcia

Zdjęć w galerii 117.

Opis

Koncert Gentleman`a przeniesiony !!!


Organizatorzy podjęli decyzje o przeniesienie tego niezwykłego koncertu z Wytwórni Filmów Fabularnych do sąsiedniej, większej kilkakrotnie Hali Ludowej. Swoją decyzję motywują bardzo dużym zainteresowaniem koncertem w Europie i Polsce. Ważne są również kwestie komfortu i bezpieczeństwa publiczności. Już wkrótce organizatorzy będą zdradzać coraz więcej niespodzianek, które zostały przygotowane w ten niezwykły wieczór.


Uwaga !!! Data i ceny biletów nie zmieniły się. Sprzedaż biletów została wznowiona w punktach sprzedaży w całej Polsce.

 

Gentleman - wykonawca uważany za jednego z najwybitniejszych twórców muzyki reggae grającego obecnie na scenie europejskiej już niebawem zawita do naszego kraju.

Artysta wystąpi wraz z The Far East Band na jedynym koncercie w Polsce! To wielkie widowisko odbędzie się 23 listopada we Wrocławiu, w ramach imprezy Wroc Love Exclusive Stage, projektu powołanego przez grupę wrocławskich promotorów ze współpracą z głównym promotorem Gentlemana na Polskę, agencją Roots Music Promotion.

Celem imprez odbywających się pod szyldem Wroc Love Exclusive Stage jest promocja najciekawszych zjawisk w szeroko pojętej muzyce reggae. Do takich z pewnością możemy zaliczyć występ Gentlemana.

Będzie to impreza wyjątkowa pod wieloma względami. Cały show zostanie wyprodukowany przez ekipę techniczną artysty, która specjalnie w tym celu przybędzie do Wrocławia przywożąc ze sobą cały sprzęt nagłaśniający, inscenizacje i własne oświetlenie. Biorąc pod uwagę perfekcję pracy sąsiadów zza Odry, możemy być pewni, że każda nuta zabrzmi tak jak powinna, a doznania wizualne będą na najwyższym europejskim poziomie.

Wrocławski występ będzie również elementem europejskiej trasy promującej nowy longplay Gentlemana - „Another Intensity", którym będziemy mogli cieszyć się już 23 sierpnia, kiedy to płyta ukaże się na polskim rynku (Sony BMG Music Entertainment). Jej zapowiedzią jest wydany na początku czerwca singiel pt. „Different Places". Poprzednie płyty niemieckiego artysty - „Journey to Jah" i „Confidence" sprzedały się odpowiednio w Złotym i Platynowym nakładzie. Zapowiada się, że najświeższa produkcja co najmniej powtórzy ten sukces.

Martin Jondo debiutował w 2002 roku, biorąc udział w trasie „Journey to Jah". Wkrótce postawił jednak na niezależność sceniczną i własny wyrazisty styl. Jak pokazał czas, decyzja była słuszna, bo jego nazwisko należy w tej chwili do najgorętszych na niemieckiej scenie reggae. Szybko ukazała się też jego EP-ka "Rainbow Warrior", a zaraz potem pełnowymiarowy, bardzo ciepło przyjęty przez słuchaczy i krytykę, album "Echo&Smoke". Martin Jondo gościł w Polsce w 2006 roku. Niestety choroba uniemożliwiła mu wtedy dłuższy występ. Teraz młody Niemiec powraca, by nadrobić zaległości.
Zapraszamy do oglądania relacji z koncertu!

 
fot. Łukasz Bera


Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Gentleman, Martin Jondo Wroc Love Exclusive Stage"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Wrocław, koncerty Wrocław na dziś, koncerty Wrocław jutro, koncerty Wrocław w tym tygodniu, koncerty Wrocław na weekend.
Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Fabijański - Huśtawka
Sebastian Fabijański pokazał klip do singla "Huśtawka" [WIDEO]

Nie miałem pojęcia, jak aktualny będzie ten tekst w dniu premiery - komentuje aktor-raper.

Viki Gabor - Wznieść się chcę
Viki Gabor klipem "Wznieść się chcę" promuje bajkę Netflixa [WIDEO]

Animacja "Wyprawa na Księżyc" jest już dostępna, a Viki Gabor pomaga bohaterce wystartować swoją rakietą i sięgnąć gwiazd.

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!