Koncert
Eklektik Session 2020: Sile Jazz: XYQuartet

Eklektik Session 2020: Sile Jazz: XYQuartet

  • 2020-10-17
  • Wrocław

Galerie zdjęć - zdjęcia

Zdjęć w galerii 20.

fot. Marta Kalisiak

Opis

Sile Jazz: XYQuartet:
Nicola Fazzini – saksofon altowy
Alessandro Fedrigo – akustyczna gitara basowa
Saverio Tasca – wibrafon
Luca Colussi – perkusja


----
Tegoroczny festiwal Eklektik Session 2020: BOXED w dniach 16-18.10 skupiony będzie wokół przestrzeni Eklektik Art, nowego miejsca w Galerii na Czystej we Wrocławiu, stworzonego w celu dzielenia się pięknem muzyki oraz pogłębionego odbioru sztuki. Inauguracja festiwalu odbędzie się w piątek o 20:00 otwarciem wystawy Empathic Design - prezentacji Laboratorium Obiektów i Przestrzeni Interakywnch. W programie drugiego dnia m.inEklektik Breakfast czyli eklektyczne foto-śniadanie z Grzegorzem Gołębiowskim, spacer Eklektik Walks po KDM z Iwoną Stec oraz festiwalowa odsłona cyklu Eklektik Room z Ekow Alabi z Ghany, Manolo oraz dyrektorem festiwalu Radkiem Bondem Bednarzem. W niedzielę 18.10 wystąpi finałowa Eklektik Afrobeat Orchestra z Dele Sosimi, pochodzącym z Nigerii prekursorem afrobeat'u znanym z wieloletniej współpracy z Felą Kuti.

ip

 

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Eklektik Session 2020: Sile Jazz: XYQuartet"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Wrocław, koncerty Wrocław na dziś, koncerty Wrocław jutro, koncerty Wrocław w tym tygodniu, koncerty Wrocław na weekend.
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Till Lindemann Live in Moscow
Till Lindemann wydaje zapis koncertu "Live in Moscow"

To zapis jednego z ostatnich wielkich koncertów sprzed pandemii COVID-19.

Kings of Leon
Zespół Kings of Leon zagra w Polsce. Koncert na Stadionie Wrocław

Gwiazda światowych festiwali, zespół Kings of Leon, ogłosił nowe daty swoich koncertów z europejskiej części trasy.

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!