Koncert
Eklektik Session 2020: Eklektik Afrobeat Orchestra

Eklektik Session 2020: Eklektik Afrobeat Orchestra

  • 2020-10-18
  • Wrocław

Galerie zdjęć - zdjęcia

Zdjęć w galerii 17.

fot. Marta Kalisiak

Opis

Eklektik Afrobeat Orchestra:
Dele Sosimi - klawisze, wokal
Ekow Alabi - bębny, wokal
José Manuel Albán Juárez - instr. perkusyjne
Matylda Gerber – tenor sax
Marcin Wołowiec - puzon
Michał Podżus - trąbka
Karol Gola - bari sax
Szymon Paduszyński - gitara
Bond - bass

----
Tegoroczny festiwal Eklektik Session 2020: BOXED w dniach 16-18.10 skupiony będzie wokół przestrzeni Eklektik Art, nowego miejsca w Galerii na Czystej we Wrocławiu, stworzonego w celu dzielenia się pięknem muzyki oraz pogłębionego odbioru sztuki. Inauguracja festiwalu odbędzie się w piątek o 20:00 otwarciem wystawy Empathic Design - prezentacji Laboratorium Obiektów i Przestrzeni Interakywnch. W programie drugiego dnia m.inEklektik Breakfast czyli eklektyczne foto-śniadanie z Grzegorzem Gołębiowskim, spacer Eklektik Walks po KDM z Iwoną Stec oraz festiwalowa odsłona cyklu Eklektik Room z Ekow Alabi z Ghany, Manolo oraz dyrektorem festiwalu Radkiem Bondem Bednarzem. W niedzielę 18.10 wystąpi finałowa Eklektik Afrobeat Orchestra z Dele Sosimi, pochodzącym z Nigerii prekursorem afrobeat'u znanym z wieloletniej współpracy z Felą Kuti.

ip

 

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Eklektik Session 2020: Eklektik Afrobeat Orchestra"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Wrocław, koncerty Wrocław na dziś, koncerty Wrocław jutro, koncerty Wrocław w tym tygodniu, koncerty Wrocław na weekend.
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Koro Red Bull KontroWersy
Koro znów zwycięża w bitwie Red Bull KontroWersy [WIDEO]

Koro został mistrzem freestyle'u już trzeci raz!

The Cassino - "Delta"
"Delta", czyli nowa pisoenka zespołu The Cassino [WIDEO]

Poznaj zespól The Cassino, który już w 2021 roku wyda nowa płytę!

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!