Koncert
Decapitated + Black Tongue, Archspire, Inferi

Decapitated + Black Tongue, Archspire, Inferi

  • 2022-02-26, , godzina 18:30
  • 90 zł (Decapitated + Black Tongue, Archspire, Inferi)
  • Klub Pralnia, Wrocław

Opis

Decapitated w przyszłym roku świętować będą swoje 25-lecie! Z tej okazji legendarni death metalowcy wyruszą w europejską trasę, na której nie mogło zabraknąć polskiego przystanku! Koncert odbędzie się 26 lutego 2022 roku we wrocławskim klubie Pralnia, a w roli supportów wystąpią aż 3 zespoły - Black Tongue, Archspire (w zastępstwie za Heart Of A Coward) oraz Inferi. Decapitated  bilety na koncert już w sprzedaży.

Decapitated

Przedstawiciele technicznego death metalu pochodzący z...Krosna! Decapita

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Decapitated + Black Tongue, Archspire, Inferi"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Wrocław, koncerty Wrocław na dziś, koncerty Wrocław jutro, koncerty Wrocław w tym tygodniu, koncerty Wrocław na weekend.
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
piłka
Super Bowl 2022: Plejada gwiazd podczas halftime show! [WIDEO]

Wielki koncert podczas finału NFL już wkrótce!

Aurora zapowiada trasę koncertową w Polsce [WIDEO]

Zjawiskowa wokalistka i songwriterka, jedna z najważniejszych postaci współczesnego elektro popu przyjedzie do Polski na serię 4 koncertów.

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!