Koncert
Czesław Śpiewa 10 lat w Polsce

Czesław Śpiewa 10 lat w Polsce

  • 2018-11-15, , godzina 20:00
  • 50/55/60/70 zł
  • Stary Klasztor, Wrocław

Wystąpili

Opis

Zespół Czesław Śpiewa, czyli duńska, muzyczna armia Czesława Mozila obchodzi w tym roku 10-lecie występów w Polsce. To również 10 lat od wydania płyty "Debiut", która była jedną z najważniejszych płyty polskiego przemysłu muzycznego ostatnich dwudziestu lat. Dotychczas płyta sprzedała się w liczbie ponad 100.000  egzemplarzy.

"Maszynka do świerkania" oraz "Żaba tonie w betonie" to piosenki, które  weszły już  do kanonu polskiej muzyki rozrywkowej.

Obecna trasa koncertowa , to repertuar w dużej części oparty na płycie "Debiut",a także przekrojowa podróż przez kolejne płyty zespołu, czyli "Pop", "Czesław Śpiewa Miłosza", oraz obie części "Księgi Emigrantów"

Muzycy zabiorą swoich słuchaczy w zwariowaną podróż do krainy finezyjnych dźwięków tanga, popu, folku i awangardy, używając przy tym szerokiej gamy instrumentów. Szklane dzwoneczki, rozmaite dęciaki, akordeony i ukulele, to tylko kilka elementów spośród wielu trybików tej muzycznej machiny. Nie zabraknie również przewrotnej konferansjerki Czesława Mozila, który z powodzeniem łączy bezpretensjonalny stand up z muzycznym rozmachem multiinstrumentalnego koncertu.

Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Nowy singiel Grzegorza Hyżego w polskiej komedii romantycznej

Najnowszy singiel Grzegorza Hyżego "Pech to nie grzech" będzie promował polską komedię o tym samym tytule.

Ariana Grande -  breathin
Ariana Grande w klipie do piosenki "Breathin" [WIDEO]

Teledysk obrazuje utwór z albumu "Sweetener".

Konkurs Ziaja