Koncert
Craft Open Wrocław

Craft Open Wrocław

  • 2021-07-02, , godzina 15:00
  • Wrocław

Opis

CRAFT OPEN WROCŁAW otwiera miasto na młodych artystów!

Sekcja otwarta Craft Music Festival spośród 18 zespołów wyłoni trójkę, która wystąpi podczas festiwalu. Zespoły i artyści solowi z całej Polski przyjadą do Wrocławia, by zaprezentować się przed publicznością i jury. Wydarzenie będzie miało miejsce 2-4 lipca na Placu Wolności.
 
Towarzysząca Craft Music Festival sekcja otwarta powstała, by promować i wspierać początkujących twórców. Stwarza ona szansę nie tylko dla muzyków, umożliwia również rzemieślniczym artystom dotarcie do szerokiego grona odbiorców. Podczas wydarzenia teren Placu Wolności wypełniony będzie stoiskami przedstawicieli lokalnej gastronomii, craftowych browarów i innych twórców rzemieślniczych.
 
Craft Open Wrocław nie narzuca żadnych ograniczeń stylistycznych, tym samym stanowiąc platformę dla różnych gatunków muzycznych, m. in. soulu, hip-hopu, muzyki alternatywnej, a także folku. Artyści będą oceniani przez jury składające się z przedstawicieli Craft Music Festival, gości muzycznych i osób z branży rozrywkowej.
Zwycięska trójka dołączy do line upu festiwalu, a ich występy będą rozłożone na każdy dzień wydarzenia. Podczas Craft Open Wrocław także publiczność będzie mogła wybrać swojego faworyta w specjalnym głosowaniu. Wybrany zespół zostanie uhonorowany nagrodą pieniężną.
 
Od ogłoszenia projektu w marcu dziesiątki zgłoszeń napływają każdego tygodnia na skrzynkę mailową Craft Open Wrocław. Selekcją osiemnastki, która pojawi się na wydarzeniu zajmuje się zespół Craft Music Festival, na który składają się ludzie z doświadczeniem w branżach medialnej, marketingowej i muzycznej.
 
ip

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Craft Open Wrocław"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Wrocław, koncerty Wrocław na dziś, koncerty Wrocław jutro, koncerty Wrocław w tym tygodniu, koncerty Wrocław na weekend.
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Koro Red Bull KontroWersy
Koro znów zwycięża w bitwie Red Bull KontroWersy [WIDEO]

Koro został mistrzem freestyle'u już trzeci raz!

The Cassino - "Delta"
"Delta", czyli nowa pisoenka zespołu The Cassino [WIDEO]

Poznaj zespól The Cassino, który już w 2021 roku wyda nowa płytę!

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!