Koncert
CRAFT MUSIC FESTIVAL

CRAFT MUSIC FESTIVAL

  • 2021-07-23, do 2021-07-25
  • 79-104 zł
  • Tor Wyścigów Konnych – Partynice, Wrocław

Wystąpili

Opis

Pierwsza edycja Craft Music Festival nadchodzi proponując zupełnie nową koncepcję.

To wydarzenie, podczas którego początkujący artyści wystąpią na jednej scenie z ugruntowanymi nazwiskami polskiej sceny muzycznej. W dniach 23-25 lipca Wrocławski Tor Wyścigów Konnych – Partynice zamieni się w pełne muzyki miasteczko festiwalowe.

KARAŚ/ROGUCKI, Kamil Bednarek, Anna Karwan, Alicja Szemplińska, Limboski, Pola Chobot & Adam Baran, Natalia Zastępa, Smolasty, Sonbird, RAU to tylko kilka z postaci, które pojawią się na Craft Music Festival. Razem z nimi na jednej scenie wystąpi trójka młodych artystów wyłoniona podczas Craft Open Wrocław – sekcji otwartej festiwalu, która będzie miała miejsce 2-4 lipca w centrum Wrocławia (szczegóły niebawem)

Festiwal oprócz zapewnienia rozrywki, ma na celu niesienie pomocy lokalnym twórcom. Strefa festiwalowa wypełniona będzie craftowymi wystawcami i stoiskami od przedstawicieli lokalnej gastronomii. Craft Music Festival jest tworzony przez wrocławian dla wrocławian. Nie wyjeżdżając z miasta mieszkańcy będą mogli poczuć letni klimat festiwalowy.  Głównym założeniem twórców jest stworzenie wydarzenia będącego wizytówką Wrocławia.

Na trzy dni Wrocławski Tor Wyścigów Konnych  – Partynice zamieni się w tętniącą życiem przestrzeń festiwalową. Zostanie ona uatrakcyjniona strefami  artystycznymi, gastronomicznymi i miejscami przeznaczonymi na relaks.

Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Sinplus - wywiad z zespołem
Szwajcarski zespół Sinplus o swojej najnowszej płycie "Brake The Rules" [Wywiad]

Płyta "Brake The Rules" miała swoją premię 5 maja 2021 r. Zobaczcie, co mogą o niej nam opowiedzieć jej autorzy.

"Ekstremalne sporty" Janusza Walczuka zbyt ekstremalne? [WIDEO]

Najnowszy kawałek rapera to spore zaskoczenie.

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!