Koncert
BROAD PEAK On-line

BROAD PEAK On-line

  • 2021-02-27, , godzina 20:00
  • Firlej, Wrocław

Opis

BROAD PEAK to projekt Patrycji Hefczyńskiej i Michała Zygmunta.
Patrycja Hefczyńska, djka, autorka tekstów i muzyki. Współtworzyła m.in. zespół Husky i Õszibarack. W 2002 roku reprezentowała Polskę na RedBullMusicAcademy w Nowym Jorku/Londynie. Michał Zygmunt, gitarzysta i kompozytor, autor nagrań terenowych. Jest autorem 11 płyt. Doceniony przez słuchaczy w Polsce i za granicą.  Autor profesjonalnych nagrań terenowych dźwięków natury (albumy Dzikie Rzeki, Harmonia Natury dla WWF Polska).

Jeśli usłyszycie w tej muzyce pijany sound to dobrze, o to nam chodziło. Broad Peak to piosenki krótkie jak oddechy, często oparte na dwóch akordach. instrumentarium raczej niewielkie. Czasem tylko banjo z głosem. Teksty elektryzują absolutną szczerością.

ip

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "BROAD PEAK On-line"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Wrocław, koncerty Wrocław na dziś, koncerty Wrocław jutro, koncerty Wrocław w tym tygodniu, koncerty Wrocław na weekend.
Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Audioriver bez barier
Audioriver bez barier - festiwal rozpoczyna akcję edukacyjną

Audioriver podejmuje temat dostępności festiwali muzycznych dla osób z niepełnosprawnościami.

Janusz Cedro
Janusz Cedro i Tomasz Wendt zagrają koncert online już 11 marca 2021

Usłyszymy przeboje polskiej muzyki rozrywkowej!

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!