Koncert
BEYONCE NIGHT - Ola Turoń i Natalia Szczypuła & Band

BEYONCE NIGHT - Ola Turoń i Natalia Szczypuła & Band

  • 2018-11-14, , godzina 20:00
  • 30
  • Stary Klasztor, Wrocław

Opis

Beyonce Night – wieczór poświęcony jedynej i niepowtarzalnej Queen B! Kto nie nucił „Survivor" razem z Destiny's Child, nie kopiował choreografii do „Single Ladies", nie szalał do białego rana przy „Crazy in Love"? Te i inne wielkie hity Beyonce będzie można usłyszeć 14 listopada w Starym Klasztorze we Wrocławiu! Dwie wokalistki o niesamowitych temperamentach i głosach - Natalia Szczypuła & Ola Turoń - zaśpiewają dla nas największe przeboje Beyonce – zapowiada się niezapomniana noc!

Zespół wystąpi w składzie:
Ola Turoń i Natalia Szczypuła - wokal
Olek Miśkiewicz - piano
Maciej Mazurek- gitara
Marek Komorowski - bas
Michał Bocek - perkusja
Kasia Szyszka - chórki

OLA TUROŃ – polska wokalistka i autorka tekstów. Uczestniczka VI edycji „The Voice of Poland". W programie jej trenerkami były Maria Sadowska i Edyta Górniak. Jest absolwentką PSM im. Fryderyka Chopina w Oleśnicy. Ukończyła klasę skrzypiec oraz perkusji. Była solistką wrocławskiego chóru gospel „Hand of God". Współpracowała i nagrywała z hip-hopowymi artystami m.in. z Kabu&Majk i Nercotix, Antone, Zaraz.  Jej głos można usłyszeć w czołówkach programów telewizyjnych (TVN - „Ślub od pierwszego wejrzenia") oraz w filmach („Za niebieskimi drzwiami"). Aktualnie związana z wrocławską sceną muzyczną. Tworzy elektroniczny zespół MOQHA, śpiewa w zespole Lime oraz Ola Turoń TRIO wraz z Hubertem Radoszko i Filipem Laszukiem

Śpiewa także w projektach: Tribute to Alicia Keys, 15 twarzy groove'u, Beyonce night, Motown orchestra, Niemen i Riedel wiecznie żywi. Od niedawna jest także trenerem wokalnym, prowadzi swoją szkołę śpiewu "Pracownia muzyczna Oli Turoń", uczy we wrocławskiej szkole "Tony", a także prowadzi warsztaty śpiewu w całej Polsce. Premiera jej pierwszego singla i teledysku do piosenki „Smartfon" odbyła się 25 listopada 2015 roku. Obecnie pracuje nad swoją debiutancką płytą i koncertuje w całej Polsce.

NATALIA SZCZYPUŁA - wokalistka, autorka tekstów i muzyki. Szkoliła się we Wrocławskiej Szkole Jazzu i Muzyki Rozrywkowej oraz na London Centre of Contemporary Music w Wielkiej Brytanii. Skończyła pierwszy stopień Państwowej Wyższej Szkoły Muzycznej w Nowym Sączu w klasie fletu poprzecznego. Od małego zakochana w muzyce soulowej, funkowej i gospel.
Laureatka festiwali i konkursów. Zaangażowana w wiele projektów artystycznych. Jest wokalistką zespołu SOULmate i tworzy duet akustyczny z gitarzystą Piotrem Trelińskim. Współpracuje z cenionym wrocławskim kompozytorem, Sebastianem Ładyżyńskim. Z tej współpracy zrodził się m.in. utwór „Boroughs" wykonywany z Sound Factory Orchestra. Użyczyła swojego głosu do ścieżki dźwiękowej spektakli "Siostra i Cień" oraz "Dryl" (permiera: 24.06.17r. w Teatrze Powszechnym w Łodzi), do których muzykę stworzył Sebastian Ładyżyński. Gościnnie występuje z zespołem TRELECASTER, wykonując utwory autorskie. Śpiewa we wrocławskim Vertigo Big Band pod kierownictwem Jacka Zameckiego. Jakiś czas temu pojawiła się autorska płyta nagrana w ramach projektu Jay Tunes z kompozycjami Jędrzeja Lubicza oraz własnymi. Współpraca zaowocowała szeregiem koncertów, m.in. na Legnica Jazz Day jako support przed Gregoire Maret Quartet w 2015 r. Jest częścią zespołu SoulStream, wykonującego materiał muzyczny z pogranicza jazzu, funku i soulu, inspirującego się twórczością Tower Of Power.
Wraz z zespołem intensywnie pracuje nad materiałem autorskim, który już niedługo będzie można usłyszeć na żywo. Piosenka „You would" pojawia się niedawno na antenie radia RAM, z okazji koncertu celebrującego 5 urodziny kina Nowe Horyzonty, a utwór „Be Here" wykonany został wraz z zespołem TRELECASTER podczas styczniowego Ram Session.

 

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "BEYONCE NIGHT - Ola Turoń i Natalia Szczypuła & Band"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Wrocław, koncerty Wrocław na dziś, koncerty Wrocław jutro, koncerty Wrocław w tym tygodniu, koncerty Wrocław na weekend.
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Noncy Kochanek powraca z albumem "Randka w Ciemności"

Trzeci studyjny album Dżentelmenów Metalu doczeka się swojej premiery 11 stycznia 2019 roku.

Organek wystąpił w A2 [RELACJA] Wrocław

Ogień na scenie, czyli jak formacja Organek rozpaliła wrocławską publiczność

Konkurs Ziaja