Koncert
BASIA (Barbara Trzetrzelewska)

BASIA (Barbara Trzetrzelewska)

  • 2022-05-24, , godzina 20:00
  • 150 zł (BASIA)
  • Wrocławskie Centrum Kongresowe, Wrocław

Opis

Zapraszamy na koncerty Basi do Wrocławia i Krakowa. Podczas koncertów usłyszymy zarówno dobrze znane publiczności przeboje z repertuaru Barbary Trzetrzelewskiej, jak i materiał z ostatniej płyty pt. ,,Butterflies". Basia bilety już dostępne.

Basia Trzetrzelewska

BASIA (pełne nazwisko: Barbara Trzetrzelewska) to jedna z najbardziej znanych polskich wokalistek oraz jedna z niewielu, które odniosły wielki międzynarodowy sukces. W latach 80. podbiła listy przebojów piosenkami "Half a Minute" i "Get Out

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "BASIA (Barbara Trzetrzelewska)"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Wrocław, koncerty Wrocław na dziś, koncerty Wrocław jutro, koncerty Wrocław w tym tygodniu, koncerty Wrocław na weekend.
Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Korn i Fever 333 wystąpią w Warszawie [WIDEO]

Gościli na największych festiwalach na świecie w maju 2022 wystąpią w Warszawie.

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!