Koncert
Back Beat Beatles (Liverpool, UK)

Back Beat Beatles (Liverpool, UK)

  • 2020-06-26, , godzina 19:30
  • 119 zł (Back Beat Beatles (Liverpool, UK))
  • Centrum Koncertowe A2, Wrocław

Opis

Zapraszamy na koncert Back Beat Beatles który odbędzie  się we Wrocławiu 26 czerwca 2020 roku w Centrum Koncertowym A2. Back Beat Beatles i Creedence Clearwater Revival bilety już dostępne. 

Back Beat Beatles 

W czerwcu 2020 roku minie 50 lat i miesiąc od wydania 12. i ostatniego albumu Beatlesów - Let It Be. Dlatego pod koniec miesiąca we Wrocławiu powita brytyjski kwartet The Backbeat Beatles, zespół grający zapomniane utwory  Beatlesów.

 

Zespół został założony w 1994 roku przez muzyka, aktora i piosenkarza Chrisa O'Neilla na podstawie udanego filmu Backbeat, w którym grał słynne Bugs. Film zdobył nagrodę British Academy Award (amerykański odpowiednik Oscara) za najlepszą muzykę.

 

Backbeat Beatles pochodzi bezpośrednio z Liverpoolu. Prezentacja piosenki Beatlesów jest prawie identyczna z oryginałem, nie tylko muzycznie, ale także pod względem kostiumów i ogólnej choreografii scenicznej. Zespół występuje w różnych arenach i teatrach nie tylko w Wielkiej Brytanii (w tym w słynnym klubie Cavern w Liverpoolu, który został wyprzedany). W ciągu ostatnich 25 lat podróżowali po świecie i wypełniali główne areny koncertowe w Pekinie, Nowym Jorku, Paryżu, Moskwie, Dubaju i Hamburgu. Grali razem ze znanymi artystami, takimi jak Spandau Ballet, Shirley Bassey i Liverpool Philharmonic Orchestra, i występowali w prestiżowych miejscach, takich jak Monako, Gleneagles, St Andrews, The Belfry, The Grosvenor Hotel London i nie tylko.

 

Większość wielkich przebojów Beatlesów usłyszysz podczas dwugodzinnego koncertu. Energiczny i spontaniczny występ, klasyczne kostiumy i wysoki poziom muzykalności sprawiają, że każdy miłośnik Beatlesów znajdzie drogę wieczorem!

 

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Back Beat Beatles (Liverpool, UK)"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Wrocław, koncerty Wrocław na dziś, koncerty Wrocław jutro, koncerty Wrocław w tym tygodniu, koncerty Wrocław na weekend.
Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Metallica
Metallica i San Francisco Symphony publikują zapis koncertów [WIDEO]

Metallica oraz San Francisco Symphony prezentują "S&M2" - zapis audio i wideo koncertów z 6 i 8 września 2019.

Kasia Kowalska
Kasia Kowalska prezentuje singiel "Domek z Kart" [WIDEO]

To drugi singiel z albumu "MTV Unplugged". Zobaczcie też klip!