Koncert
Ania Wyszkoni

Ania Wyszkoni

  • 2011-01-16, , godzina 19:00
  • 40/60/80 pln
  • IMPART, Wrocław

Galerie zdjęć - zdjęcia

Zdjęć w galerii 14.

Wystąpili

Opis

W 2009 roku Ania wydała swój pierwszy solowy album pt. "Pan i Pani", z którego pochodzą przeboje: „Czy ten pan i pani", „Z ciszą pośród czterech ścian" oraz „Lampa i sofa". Z tym pierwszym utworem Ania wywalczyła Srebrną Premierę 46. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Podczas tego samego festiwalu otrzymała też Nagrodę Dziennikarzy i Fotoreporterów. „Czy ten pan i pani", „Z ciszą pośród czterech ścian" i „Lampa i sofa" stały się jednymi z największych hitów 2009 i 2010 roku, a solowy album Ani uzyskał status Złotej Płyty. 19 listopada 2010 roku
ukazuje się Platynowa Edycja albumu „Pan i Pani" z kilkoma nowymi utworami oraz dvd z teledyskami artystki. Promuje ją nastrojowy singiel i teledysk „Wiem, że jesteś tam", który od października podbija radiowe playlisty.
Na swojej pierwszej solowej płycie Ania Wyszkoni ukazała zupełnie nową twarz. Jest to Jej najbardziej dojrzałe i kobiece wcielenie, zarówno muzycznie, jak i wizerunkowo. Ania jest autorką kilku kompozycji oraz większości tekstów na płycie, która jest smakowitą mieszanką stylów i klimatów najbliższych sercu artystki. Na płycie znalazły się również kompozycje m.in. Ani Dąbrowskiej, gitarzysty zespołu Wilki, Mikisa Cupasa czy Kuby Galińskiego i Wojciecha Klicha, którzy towarzyszą Ani podczas koncertów. Album powstał we współpracy z jednym najbardziej uznanych i cenionych
duetów producenckich w Polsce, Bogdanem Kondrackim i Kubą Galińskim ze studia Jazzboy. W nagraniach wsparli Anię tak znakomici muzycy, jak: Marek Napiórkowski, Marcin Macuk, Marcin „U1" Ułanowski, Robert Cichy czy wspomniani już Bogdan Kondracki i Kuba Galiński.

Koncerty Ani Wyszkoni są zachowane w bardzo eleganckim klimacie. Są skierowane do wymagającej publiczności, która w muzyce stawia na jakość i dobry smak. Kobieca zmysłowość Ani z pewnością oczaruje dojrzalszych słuchaczy, a przebojowość i niezwykła energia wokalistki podbije serca młodszej widowni. Na scenie towarzyszy Ani siedmioosobowy zespół bardzo doświadczonych i wyjątkowych muzyków.

fot. Aleskandra Dryk

Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Koro Red Bull KontroWersy
Koro znów zwycięża w bitwie Red Bull KontroWersy [WIDEO]

Koro został mistrzem freestyle'u już trzeci raz!

The Cassino - "Delta"
"Delta", czyli nowa pisoenka zespołu The Cassino [WIDEO]

Poznaj zespól The Cassino, który już w 2021 roku wyda nowa płytę!

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!