Koncert
Ania Karwan "Wszystko"

Ania Karwan "Wszystko"

  • 2020-09-20, , godzina 19:00
  • 109 zł (Ania Karwan ,,Wszystko")
  • Centrum Koncertowe A2, Wrocław

Bilety

Opis

Ania Karwan w trasie koncertowej! Artystka znana z VII edycji programu ,,The Voice of Poland" z 2016 roku, w którym dotarła do finału i została okrzyknięta wschodzącą divą polskiej sceny muzycznej wyruszy w trasę koncertową.  Ania Karwan bilety na koncerty już w sprzedaży!

 

Uwaga!  

Ze względu na oficjalne decyzje rządowe o COVID-19 i troskę o bezpieczeństwo uczestników imprez, koncerty Ani Karwan zostają przeniesione. Zakupione bilety zachowują ważność. Przepraszamy za niedogodności i dziękujemy za okazaną wyrozumiałość. 

Ania Karwan koncerty 2020

Tak Ania mówi o nadchodzącej trasie koncertowej: Kiedy powstawał utwór ,,Wszystko" byłam pewna, że spokoju, spełnienia i miłości należy szukać na zewnątrz. Gonić za nimi. Pewnego dnia zrozumiałam, że muszę to WSZYSTKO znaleźć w sobie i wypełnić tym siebie po brzegi, żeby móc prawdziwie kochać, prawdziwie się spełniać i być prawdziwie spokojem. Szukamy szczęścia na zewnątrz, a WSZYSTKO mamy w sobie. Tę trasę koncertową dedykuję sobie i wszystkim Duszom, które odważyły się na krok ku spełnianiu marzeń i byciu najlepszą wersją samych siebie.

Debiutancka płyta Ani Karwan

Ania długo czekała na wydanie swojego debiutanckiego albumu, ale jak twierdzi na dobre rzeczy warto poczekać. Nawiązała współpracę z 2trackrecords - młodą wytwórnią, założoną przez producenta Bogdana Kondrackiego (członka kultowej formacji Kobong oraz producenta płyt m.in.: Dawida Podsiadło, Ani Dąbrowskiej i Brodki) oraz Sławka Mroczka, właściciela Custom34 Studio.

 

Pierwsza zapowiedzią debiutanckiej płyty, która ukazała się 15 lutego 2019 roku, był radiowy przebój ,,Głupcy", który obecnie ma ponad 13 milionów odsłon na YouTube. Drugim singlem jest ,,Czarny Swit" - poruszająca ballada i najtrudniejszy utwór, jaki przyszło jej zaśpiewać. Trzecim i najnowszym singlem jest ,,Słucham Cię w radiu co tydzień", który przyniósł Ani aż trzy nagrody na 56. Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu - za najlepszy tekst, kompozycję oraz nagrodę główną jury w konkursie ,,Premiery".

O Ani Karwan

Ania to artystka spełniona i świadoma, która na scenie obecna jest od kilkunastu lat, z powodzeniem grając koncerty w Polsce i za granicą oraz współpracując z czołówką polskich artystów, m.in.: Brodką, Edytą Górniak, Pauliną Przybysz, Anią Dąbrowską, Andrzejem Piasecznym, Sidneyem Polakiem, O.S.T.R. i zespołem Afromental.

 

Jej głos od lat można usłyszeć też w licznych produkcjach filmowych i serialowych, takich jak: ,,Listy do M", ,,Pitbull", ,,Planeta Singli", ,,Legendy Polskie", gdzie wspólnie z Matheo przypomniała przebój Zdzisławy Sośnickiej ,,Aleja Gwiazd". Obecnie Artystka promuje najnowszy utwór ,,The Secret Game" z filmu ,,Ukryta gra", który wchodzi do kin 8 listopada.

 

Szerokiej publiczności dała się poznać podczas VII edycji programu The Voice of Poland z 2016 roku, w którym dotarła do finału i została okrzyknięta wschodzącą divą polskiej sceny muzycznej. Podczas ,,przesłuchań w ciemno" brawurowo wykonała utwór ,,Purple Rain" z repertuaru Prince'a, odwracając wszystkie cztery jurorskie fotele. Występ Ani został wyróżniony w prestiżowym, międzynarodowym zestawieniu Top Ten Global Voice 2016.

 

Bogdan Kondracki o Ani Karwan: Ania jest wrażliwa, hiper-muzykalna i bardzo kreatywna w studiu. Jest artystką świadomą, która potrafi zbudować piosenkę od początku do końca wywołując ciarki na plecach. Niewiele wokalistek w Polsce (i nie tylko) ma takie możliwości wokalne. Jest prawdziwą diwą. 

 

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Ania Karwan "Wszystko" "? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Wrocław, koncerty Wrocław na dziś, koncerty Wrocław jutro, koncerty Wrocław w tym tygodniu, koncerty Wrocław na weekend.
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Gitarowy Rekod
Gitarowy Rekord Świata 2020: Budki Suflera i Bart Sosnowski w hołdzie dla Romualda Lipki Wrocław

1 maja 2020, podczas Gitarowego Rekordu Świata, artyści oddadzą hołd wybitnemu kompozytorowi.

Quebonafide: SzubienicaPestycydyBroń
Stary dobry Quebonafide powraca klipem "SzubienicaPestycydyBroń" [WIDEO]

Na koniec 1 kwietnia raper zafundował fanom swoje prawdziwe oblicze.