Koncert
Acid Drinkers

Acid Drinkers

  • 2020-11-13, , godzina 20:00
  • 55 zł (ACID DRINKERS)
  • Stary Klasztor, Wrocław

Bilety

Opis

Acid Drinkers we Wrocławiu! Popularny zespół wykonujący szeroko pojętą muzykę heavy metalową wystąpi 13 listopada w Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze. Acid Drinkers bilety na koncert we Wrocławiu już w sprzedaży

O zespole Acid Drinkers

Zespół Acid Drinkers powstał w 1989 roku w Poznaniu. Tworzą go 4 osobowości, których popularność wyszła daleko poza scenę stricte metalową. Grupa ma na koncie 18 płyt. Mogą pochwalić się licznymi wyróżnieniami - z każdej gali Fryderyków wychodzą z przynajmniej jedną statuetką. W 2011 rozbili bank zdobywając aż cztery - m.in. za Przebój i Grupę Roku. Płyta ,,Fishdick Zwei" z coverami znanych utworów zagranicznych artystów odbiła się szerokim echem w całej Polsce. Utwór ,,Love Shack" przez 3 tygodnie wygrywał legendarną Listę Przebojów Trójki, zajmując pierwsze miejsce również w 1500. notowaniu.

 

W 2019 roku Acid Drinkers obchodzili swoje 30-lecie i nic nie zapowiada by na tym mieli poprzestać!

Acid Drinkers skład zespołu

  • Tomasz "Titus" Pukacki - lider, wokalista i basista - obdarzony niezwykłą charyzmą, każdy występ doprawia poczuciem humoru.
  • Dariusz "Popcorn" Popowicz - gitarzysta - prawdopodobnie jeden z największych wirtuozów gitary wśród Słowian.
  • Maciej "Ślimak" Starosta - perkusista - wybrany Najbardziej Inspirującym Perkusistą Wszechczasów w Polsce.
  • Łukasz "Dzwon" Cyndzer - gitara - młoda krew w zespole

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Acid Drinkers"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Wrocław, koncerty Wrocław na dziś, koncerty Wrocław jutro, koncerty Wrocław w tym tygodniu, koncerty Wrocław na weekend.
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Gajos
Andrzej Mleczko i Janusz Gajos na Pol'and'Rock Festival

Ogłoszono kolejnych gości Akademii Sztuk Przepięknych.