Koncert
3 Majówka we Wrocławiu 2011 - Dzień 1.

3 Majówka we Wrocławiu 2011 - Dzień 1.

  • 2011-05-02, , godzina 13:00, do 2011-05-03
  • 45 zł – bilet jednodniowy (ważny na wybrany dzień) 65 zł – karnet 2-dniowy
  • Wyspa Słodowa, Wrocław

Galerie zdjęć - zdjęcia

Zdjęć w galerii 172.

Wystąpili

Opis

Na scenie pojawią się: Hey Dezerter Piersi Brodka Monika Coma Fisz Emade Kazik Na Żywo Kukiz Paweł Star Guard Muffin i Kamil Bednarek

Harmonogram występów poszczególnych zespołów na wybrany dzień:

02.05. (poniedziałek), godz. 13.00, Wyspa Słodowa:

StarGuardMuffin
Brodka
Happysad
Strachy Na Lachy
Myslovitz
KNŻ

03.05. (wtorek), godz. 13.00, Wyspa Słodowa:


Fisz Emade Tworzywo

Dezerter
Piersi
Dżem
Hey
Coma

Bilety w cenie :

45 zł
– bilet jednodniowy (ważny na wybrany dzień)
65 zł – karnet 2-dniowy

3-majówka, czyli 2-dniowa impreza na wyspie Słodowej weszła już na stałe do kalendarza imprez we Wrocławiu. Z roku na rok rozwija się forma festiwalu i lista gwiazd występujących na naszej scenie. Impreza w ciągu zaledwie kilku lat stała się poważnym wydarzeniem, które ściąga fanów muzyki z całego Śląska i kraju. Co roku na scenie w samym sercu miasta, na Wyspie Słodowej, występują zespoły prezentujące różne style, z czołówek ogólnopolskich list popularności, jak i znani i lubiani z naszego lokalnego podwórka.

Na ostatniej 3-majówce’2010 , na scenie Wyspy Słodowej, zaprezentowali się między innymi: Coma, Hey, Myslovitz, O.S.T.R., Kazik na Żywo, Natural Dread Killaz, Farben Lehre i happysad. Ekipa WrockFestu już kompletuje nową, jeszcze lepszą listę zespołów na przyszłoroczną majówkę. Jej hasło to: „Same gwiazdy, żadnych supportów!”, zaprezentują się wiec tylko najbardziej znani i podziwiani, z którymi publika z pewnością będzie śpiewać wszystkie przeboje.

3-majówka – najlepsze polskie zespoły na najlepszej imprezie ro(c)ku!

2-3 maja, Wyspa Słodowa, Wrocław, start godz.13.00

Zobacz również zdjęcia z 2 dnia >>

fot. Piotr Wojciechowski
fot. Bartosz Janiczek 

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "3 Majówka we Wrocławiu 2011 - Dzień 1."? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Wrocław, koncerty Wrocław na dziś, koncerty Wrocław jutro, koncerty Wrocław w tym tygodniu, koncerty Wrocław na weekend, koncerty Wrocław Rock, koncerty Wrocław Rock na dziś, koncerty Wrocław Rock jutro, koncerty Wrocław Rock w tym tygodniu, koncerty Wrocław Rock na weekend, koncerty Wrocław Rock, koncerty Wrocław Rock na dziś, koncerty Wrocław Rock jutro, koncerty Wrocław Rock w tym tygodniu, koncerty Wrocław Rock na weekend, koncerty Wrocław Rock, koncerty Wrocław Rock na dziś, koncerty Wrocław Rock jutro, koncerty Wrocław Rock w tym tygodniu, koncerty Wrocław Rock na weekend, koncerty Wrocław Pop, koncerty Wrocław Pop na dziś, koncerty Wrocław Pop jutro, koncerty Wrocław Pop w tym tygodniu, koncerty Wrocław Pop na weekend, koncerty Wrocław Rock, koncerty Wrocław Rock na dziś, koncerty Wrocław Rock jutro, koncerty Wrocław Rock w tym tygodniu, koncerty Wrocław Rock na weekend, koncerty Wrocław Hip-Hop, koncerty Wrocław Hip-Hop na dziś, koncerty Wrocław Hip-Hop jutro, koncerty Wrocław Hip-Hop w tym tygodniu, koncerty Wrocław Hip-Hop na weekend, koncerty Wrocław Rock, koncerty Wrocław Rock na dziś, koncerty Wrocław Rock jutro, koncerty Wrocław Rock w tym tygodniu, koncerty Wrocław Rock na weekend, koncerty Wrocław Rock, koncerty Wrocław Rock na dziś, koncerty Wrocław Rock jutro, koncerty Wrocław Rock w tym tygodniu, koncerty Wrocław Rock na weekend, koncerty Wrocław Reggae, koncerty Wrocław Reggae na dziś, koncerty Wrocław Reggae jutro, koncerty Wrocław Reggae w tym tygodniu, koncerty Wrocław Reggae na weekend.
Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
koncerty sanah i Karin Ann
sanah i Karin Ann zapowiadają nowe koncerty z trasy #NoSory Tour

Do wyprzedanych 8 koncertów sanah doszło 11 nowych lokalizacji.

Skunk Anansie
Grupa Skunk Anansie podała nowe daty koncertów w Polsce

Ze względu na obecną sytuację epidemiczną, koncerty Skunk Anansie zaplanowane na maj 2021 zostają przełożone.

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!