Zmień miasto
Muzyka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Percival Schuttenbach, Dirty Shirt

Kiedy2018-03-09 godzina 20:00
Za ileCeny biletów: - 40 zł - w przedsprzedaży - 45 zł - w dniu imprezy
GdzieStara Piwnica, Krupnicza 15
Wrocław

Percival Schuttenbach i Dirty Shirt zagrają w Starej Piwnicy!


wROCKfest.pl zaprasza na wspólny koncert dwóch czołowych przedstawicieli europejskiego folk-metalu!

UWAGA:  Wydarzenie zostało przełożone z 14 grudnia na 9 marca. Zamiast grupy Lelek wystąpi Dirty Shirt!  Zakupione bilety zachowują ważność.  W związku ze zmianą daty wydarzenia i składu artystów, zakupione bilety można zwracać w miejscu ich nabycia za okazaniem dowodu zakupu.  Możliwość zwrotu biletów istnieje jedynie do nowej daty imprezy.

9 marca na scenie klubu Stara Piwnica zagrają PERCIVAL SCHUTTENBACH oraz rewelacyjny DIRTY SHIRT  z Rumunii, słynący z hardcorowo-metalowych aranżacji folku wschodniej Europy!
Takiej okazji nie można przegapić! Dobra zabawa gwarantowana!

PERCIVAL SCHUTTENBACH - pierwsza  i powszechnie uznawana za najlepszą, grupa folk-metalowa w Polsce. Zespół kojarzony przede wszystkim z udziału w soundtracku do „Wiedźmina 3" (w swojej medievalnej odsłonie), potentat na scenie folk-metalowej i medieval-folkowej w Polsce, twórca ponad 8 albumów. Grupa ma na koncie wiele osiągnięć, w tym koncerty w krajach całej Europy, nagrody na festiwalach folkowych, a także – jako jeden z niewielu wykonawców w Polsce – diamentową płytę za współautorstwo muzyki do projektu „Równonoc" - spektakularnego połączenia hip-hopu ze słowiańskim folkiem. Grupa zagrała ponad 1000 koncertów na wszelkiego rodzaju festiwalach, turniejach i inscenizacjach historycznych, jest twórcą licznych podprojektów związanych z rekonstrukcją historyczną. Percival powstał w 1999 roku, członkowie zespołu pochodzą z Lubina i Legnicy. Ogromne doświadczenie sceniczne, wyjątkowe scenografie, światła, udźwiękowienie, stroje i charakteryzacje to ich znak rozpoznawczy. Dźwięki zespołu w dużym stopniu uświetniają najnowsze wydanie najbardziej eksportowej polskiej gry The Witcher 3 – Wild Hunt. Grupa gościła na ekranach TV od Szwecji po Serbię, a ich fankluby można znaleźć w Brazylii i Chinach.

DIRTY SHIRT  (Rumunia)

Jeśli szukasz oryginalnego zespołu metalowego z unikatowym brzmieniem, znakomitymi występami na żywo  i najwyższej jakości nagraniami w studio, Dirty Shirt - z pewnością może być odpowiedzią. Obecnie  Dirty Shirt uważany jest za jeden z najlepszych i odnoszących największe sukcesy  zespołów rockowych w Rumunii, wielokrotnie pojawia się też na arenie międzynarodowej.
Oprócz doświadczenia scenicznego, ich projekt artystyczny niesie ze sobą ogromny potencjał. Chociaż ich muzyka oparta jest na nowoczesnym hardcore-metalowym brzmieniu, Dirty Shirt inspirują się różnymi gatunkami muzycznymi i potrafią odpowiednio je wymieszać. Znani są  głównie z łączenia  tradycyjnej muzyki wschodnioeuropejskiej z mocnym gitarowym brzmieniem. Wykorzystanie tradycyjnych akustycznych instrumentów na scenie i w studio  sprawia, że ta muzyczna mieszanka jest jeszcze bardziej autentyczna. Ich piosenki są chwytliwe i zachęcają do tańca i odwołują się do szerszej publiczności niż tyko zwolennicy metalu.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Najbliższe koncerty Muzyka
DataWydarzenieMiejsce
2018-07-22EDISON FESTIVAL - DĄBROWSKA, KORTEZ, BOVSKA i inni!Baranowo
2018-07-27Albert Lee - jedyny koncert w Polsce!Amfiteatr Mrągowo, Mrągowo
2018-07-2937. Międzynarodowy Festiwal Piknik Country & Folk w MrągowieAmfiteatr Mrągowo, Mrągowo
2018-07-29#będzieczytane Ełk Festival Ełk - Ełckie Centrum Kultury
2018-08-29DIE KRUPPS & FRONT LINE ASSEMBLY Stary Klasztor
2018-08-31wROCK for Freedom 2018: Apocalyptica, Luxtorpeda i Illusion Zajednia
2018-09-01INNER CIRCLE, PIERSI, CZERWONE GITARY - wROCK for Freedom 2018Zajezdnia
Zobacz inne wydarzenia
BLOK PROMOWANY
WROCKfest - najlepsze koncerty we Wrocławiu
FB dlaMaturzysty.pl reklama