Aktualności - Muzyka

Zbliża się Corona Sunsets Session 2019 we Wrocławiu

2019-05-06 13:11:34 | Wrocław

Wrocławskie plaże już od kilku sezonów dbają o wakacyjną atmosferę w mieście, dostarczając jego mieszkańcom atrakcji zarówno sportowych jak i artystycznych. W tym sezonie jedna z nich poszła o krok dalej. Corona Sunsets Session odbędzie się we Wrocławiu 9 i 10 sierpnia 2019. 

- Realizujemy swoje marzenie, którym od początku była chęć rozwijania życia artystycznego na nadodrzańskich terenach - tak Andrzej Bobak, współwłaściciel beach baru HotSpot, komentuje mający się tam odbyć w sierpniu festiwal muzyczny Corona Sunsets Session. 

Jest to pierwsze tego typu wydarzenie we Wrocławiu, które jako tło dużej imprezy muzycznej wykorzystuje plażę oraz rzekę, zapraszajac uczestników festiwalu w muzyczną podróż pełną słońca, piasku i wakacyjnej beztroski. Klimatowi temu sprzyjać ma oprawa eventu, który będzie utrzymany w stylu boho, począwszy od dekoracji plaży po liczne rozrywki oraz warsztaty zaplanowane przez organizatorów.

Proponowany Line-up, choć jeszcze niepełny, już rozpieszcza. Na liście artystów widnieją takie zespoły jak zdobywczyni Fryderyka Daria Zawiałow, Fisz Emade Tworzywo, Mikromusic, Mela Koteluk, Otsochodzi, Paulina Przybysz, Flirtini, SoDrumatic, Notopop, Hello My Sunshine. Koncerty zostały podzielone na dwa dni piątek (9.08) oraz sobotę (10.08).

Jest to ambitny zestaw, jednocześnie zbudowany w sposób, który sprawi, że posiadacze różnych gustów muzycznych nie pozostaną obojętni na tę propozycję. Pytanii, Organizatorzy podkreślają, ze każdy z zaproszonych artystów był rozpatrywany również pod kątem tego jak wpasuje się w klimat plaży i charakter wydarzenia. Pomimo muzycznej różnorodności, line-up w przyjętym podziale na dni stanowi spójną całość, w której artyści się wzajemnie uzupełniają. Każdy z zespołów to zapowiedź osobnej uczty muzycznej. Warto też podkreślić, że śledzących poczynania wykonawców zaproszonych do Wrocławia, nie zaskoczy fakt, że podczas festiwalu usłyszymy sporo nowego materiału.

Mająca 13000m2 plaża HotSpot Beach Baru zostanie podzielona na kilka stref. Będzie strefa gastro w której będzie można posilić się w przerwach pomiędzy koncertami, silent disco pod mostem w zaskakującej aranżacji, strefa warsztatów dla pragnących rozwijać swoje umiejętności manualne, sportowa dla aktywnych, chillu dla szukających wytchnienia od tańczenia pod sceną, barowa dla spragnionych oraz oczywiście główna strefa muzyczna.

Bilety są już dostępne poprzez platfomę Going i sprzedawane będą w trzech pulach. Przewidziane również zostały bilety grupowe oraz znacznie tańsze bilety dla dzieci od lat 4 do 10. Organizatorzy zadbali również o tych niezdecydowanych, którzy zechcą zakupić bilet jednodniowy. Otóż kupując taki bilet nie ma konieczności deklarowania konkretnej daty. Do ostatniej chwili, posiadacz biletu jednodniowego będzie mógł podjąć decyzję czy chce go wykorzystać podczas pierwszego, czy też drugiego dnia festiwalu.

Wydarzenie
Data: 9-10.08.2019
Miejsce: HotSpot Beach Bar/Wrocław

Bilety
30-160zł. 

ip

Fot: Materiały Organizatora 

Słowa kluczowe: Festiwal, Lato, Bilety, Muzyka, Koncerty
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Billie Eilish
Najgorętsze single sezonu 2019

Sprawdźcie, czego teraz warto posłuchać!

Duo Jatekok
Duo Jatekok supportem przed Rammsteinem w Chorzowie

Zespół wykona utwory z albumu "Klavier" Rammsteina na cztery ręce i dwa fortepiany!

Daddy Yankee
Daddy Yankee po raz pierwszy w Polsce

Con Calma - utwór, który od tygodni okupuje czołowe miejsca list przebojów w Polsce i na świecie, już za niespełna miesiąc zabrzmi na żywo w TAURON Arenie Kraków.

Polecamy
Młodziak - świeżość w polskim hip hopie?
Młodziak - świeżość w polskim hip hopie?

„Kronika Remix” to legalny debiut bardzo dobrze zapowiadającego się młodego warszawskiego rapera. Płyta Młodego M aka Młodziaka stanowi powiew świeżości na polskiej scenie hip hopowej.

Londyńczycy nagrywają płytę
Londyńczycy nagrywają płytę

- Chcieliśmy pokazać rok 2009, ten balet warszawski i nieokiełznaną chęć młodych ludzi do wybawienia się w życiu - mówi raper Jędker (WWO, Zip Skład) o płycie swojej nowej formacji Monopol.

Ostatnio dodane
Billie Eilish
Najgorętsze single sezonu 2019

Sprawdźcie, czego teraz warto posłuchać!

Duo Jatekok
Duo Jatekok supportem przed Rammsteinem w Chorzowie

Zespół wykona utwory z albumu "Klavier" Rammsteina na cztery ręce i dwa fortepiany!