Aktualności - Muzyka

Walkways wystąpi przed In Flames we Wrocławiu

2018-06-26 10:15:20 | Wrocław

Poznaliśmy zespół, który wystąpi jako support przed zespołem In Flames na koncercie we Wrocławiu. 5 lipca 2018 w Centrum Koncertowym A2 publiczność rozgrzeje izraelska grupa Walkways.

Zespół In Flames powstał w 1990 roku w szwedzkim Göteborgu i jest znany jako jeden z założycieli gatunku melodic death metal. Dzięki 12 albumom studyjnym, niezliczonym trasom koncertowym po całym świecie, stworzeniu własnego dorocznego festiwalu, milionom sprzedanych płyt i ogromnej rzeszy fanów na całym świecie, grupa In Flames udowodniła, że w ciężkich brzmieniach jest siłą nie do zatrzymania. In Flames mocno zapisali się w historii muzyki - zaczynając od pierwszego utworu w 1994 r. zatytułowanego "Lunar Strain", aż do najnowszego wydania "Battles" (2016). Melodie, harmonie i teksty, w których słychać charakterystyczne brzmienie In Flames, ewoluowały przez lata, dowodząc, że In Flames znaczy więcej niż ich poprzednie "ja".

Walkways to zespół z Izraela grający metal alternatywny. Rozpoczęli karierę w 2006 roku pod inną nazwą i w innym składzie, a od 2010 roku grają jako Walkways. Przyświeca im jeden cel: tworząc muzykę, chcą zachować zdrowy rozsądek i stawać się bardziej ludzcy i moralni – to taka ścieżka dźwiękowa do wzlotów i upadków ich życia. Każdy z nas wybiera swoją ścieżkę i podąża indywidualną drogą. Ta myśl przyświeca członkom zespołu i  cały czas zachęca do tworzenia ich własnej ścieżki w muzyce. Po wydaniu debiutanckiego albumu "Safe in Sound" w 2013 roku, Walkways powracają w 2018 roku z nowym utworem "Despair (For Heaven's Sake)", pierwszym singlem z ich nadchodzącego albumu "Bleed Out, Heal Out". Po występach na międzynarodowych festiwalach (Wacken Open Air 2015, ARTmania 2017) i dzieleniu sceny z takimi artystami jak: Avenged Sevenfold, The Devin Townsend Project, Jinjer, Tarja, Chelsea Grin, czy Texas - zespół jest teraz gotowy do koncertowania na Starym Kontynencie.

In Flames to zespół, na którym fani na całym świecie mogą polegać. Nieustannie inspirują swoich fanów zwanych Jesterheads, do życia zgodnie z: "In Flames We Trust". Walkways zaprezentuje europejskiej publiczności swoje nowe show zawierające zarówno stare jak i najnowsze utwory.

Koncert:

Data: 5 lipca 2018
Miejsce: Centrum Koncertowe A2, Wrocław, ul. Góralska 5

Bilety: 90 zł

ip

fot. materiały prasowe/Music Marketing

Słowa kluczowe: koncert, koncerty 2018, metal, support, Centrum Koncertowe A2
Artyści
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Bracia Figo Fagot
Koncert Braci Figo Fagot w A2 coraz bliżej Wrocław

23 listopada 2018 duet wystąpi we wrocławskim klubie.

Noncy Kochanek powraca z albumem "Randka w Ciemności"

Trzeci studyjny album Dżentelmenów Metalu doczeka się swojej premiery 11 stycznia 2019 roku.

Rod Stewart
Rod Stewart zagra w Krakowie

Artysta wystąpi 21 czerwca w Tauron Arenie Kraków.

Polecamy
Andy Fletcher z Depeche Mode wystąpi w Katowicach
Andy Fletcher z Depeche Mode wystąpi w Katowicach

12 grudnia Andy Fletcher z Depeche Mode wystąpi w katowickim Mega Clubie.

Gerard Way: My Chemical Romance nigdy nie umrze
Gerard Way: My Chemical Romance nigdy nie umrze

Wokalista zamieścił długi post o rozpadzie zespołu na swoim Twitterze.

Zobacz również
Ostatnio dodane
Bracia Figo Fagot
Koncert Braci Figo Fagot w A2 coraz bliżej Wrocław

23 listopada 2018 duet wystąpi we wrocławskim klubie.

Noncy Kochanek powraca z albumem "Randka w Ciemności"

Trzeci studyjny album Dżentelmenów Metalu doczeka się swojej premiery 11 stycznia 2019 roku.

Konkurs Ziaja