Patronujemy - Muzyka

Urodziny zespołu Ceti w Spiżarni

2012-10-11 11:08:30 | Wrocław

Po raz pierwszy w swojej 23 letniej historii grupa Ceti zagra w Legnicy.Z tej to zupełnie wyjątkowej okazji muzycy zespołu postanowili zagrać ten koncert w swoje urodziny czyli ściśle w oficjalną rocznice założenia grupy, która przypada własnie na ten dzień.

Ceti wraz ze swoim legendarnym wokalistą Grzegorzem Kupczykiem przez niemal 30 lat kultowym frotmanem Turbo, oczywiście Ceti a także Non Iron i współpracującym z wieloma innymi artystami polskiej i nie tylko polskiej sceny rockowej, okrzykniętym nie bez powodu "najpiękniejszym głosem polskiego rocka", zagrają dla publiczności w Spiżarni specjalny koncert na który przygotowują niespodzianki dla fanów m.in. w postaci losowania nagród i wyjątkowego setu. Ceti zaprezentuje się głównie w odsłonie promującej najnowszą płytę  "Ghost Of The Universe Behind the Black Curtain" czyli w utworach pochodzących z albumu uznanego za jeden z najlepszych w gatunku heavy ostatnich lat , ale nie zabraknie też i tych starszych a zawsze  wyczekiwanych przez fanów hitów grupy. A ponieważ  wciąż też trwają obchody XXX lecia działalności scenicznej wyjątkowego głosu polskiego rocka, hard rocka i metalu Grzegorza Kupczyka -  to  podczas tego urodzinowo - jublieuszowego koncertu zakupić będzie można promocyjnie nie tylko ww najnowszy krążek Ceti, ale także zaprezentowany będzie dwupłytowy album "Grzegorz Kupczyk  30lat ", wydany w tym roku przez Artystę dla EMI Music Poland z okazji jubileuszu.

Jako support wystąpi zespół Mescalero

Zespół Mescalero powstał w 2009 roku. Muzyka, którą gra, to mocno osadzony w korzeniach rock'n'rolla hard rock, który jednak, z racji różnorodnych zainteresowań muzycznych poszczególnych członków zespołu, nie zamyka się w skostniałej formie, ale czerpie z tego, co dziś najlepsze w dziedzinie "ostrej" muzy, uzyskując wybuchową mieszankę
tradycji z nowoczesnością. Grupa systematycznie udziela się koncertowo w klubach i plenerach Wrocławia i okolic, supportował m.in. takich wykonawców, jak Turbo czy Blaze Bayley (ex Iron Maiden). Zespół gra głównie materiał autorski, choć wykonuje również kilka znanych utworów w swoich oryginalnych aranżacjach.
www.myspace.com/mescaleropl

12.10.2012

Bilety 20/30 zł

Start: 20:00

ip

Słowa kluczowe: ceti spiżarnia urodziny koncert grzegorz kupczyk
Artyści
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
SnowFest 2019
SnowFest otworzył sezon festiwalowy 2019 - podsumowanie [FOTO]

Zobaczcie zdjęcia prosto z zimowej stolicy polski.

6BM - NEOPHOBIA
Debiutancki album 6BM jest już dostępny. Posłuchajcie!

"NEOPHOBIA" do sprawdzenia na serwisach streamingowych.

6BM
Debiutancka płyta zespołu 6BM wkrótce w sieci

Charakterystyczne dla muzyki 6BM są brak gitary elektrycznej i zmodyfikowany bas, mocna sekcja rytmiczna, duży wpływ elektronicznych brzmień oraz emocjonalny wokal.

Polecamy
Walentynkowe "Serce" Kabanosa
Walentynkowe "Serce" Kabanosa

Kabanos przygotowuje się do wydania swojej czwartej płyty "Dramat Współczesny".

Wicher x Diament w Pradze - zobacz teledysk
Wicher x Diament w Pradze - zobacz teledysk

Mamy przyjemność zaprezentować Wam pierwszy teledysk promujący koncepcyjną EP-kę duetu Wicher x Diament pt. "Róża Wiatrów", której premiera już 27 października.

Polecamy
Zobacz również
Ostatnio dodane
SnowFest 2019
SnowFest otworzył sezon festiwalowy 2019 - podsumowanie [FOTO]

Zobaczcie zdjęcia prosto z zimowej stolicy polski.

6BM - NEOPHOBIA
Debiutancki album 6BM jest już dostępny. Posłuchajcie!

"NEOPHOBIA" do sprawdzenia na serwisach streamingowych.