Aktualności - Muzyka

Przed nami ostatnie koncerty z cyklu jazzOVO

2018-09-11 10:42:27 | Wrocław

Letni cykl koncertów jazzOVO powoli zbliża się ku końcowi. Przed nami już tylko dwa koncerty. 14 września na plenerowej scenie wystąpi Gentleman's Jazz z Tomaszem Krajewskim na czele. Tegoroczne koncerty zakończy natomiast kwartet Jakuba Olejnika (21.09).

Już 14 września wieczór należał będzie do panów. Podczas koncertu Gentelman's Jazz na scenie wystąpi wrocławski wokalista, Tomasz Krajewski w towarzystwie trójki muzyków: Iona Virlana (bas), Michała Polaka (perkusja) i Piotra Świętoniowskiego (instrumenty klawiszowe). Publiczność usłyszy zarówno interpretacje, jak i autorskie kompozycje.

Kolejny piątek, 21 września, to również jazz z najwyższej wrocławskiej półki. Na letniej scenie zagra kwartet Jakuba Olejnika, tak doskonale znany lokalnej publiczności. Muzyka zespołu łączy elementy europejskiej i amerykańskiej tradycji. Skład kwartetu to: Jakub Olejnik na basie, Tomasz Wendt na saksofonie, Bogdan "Boogie" Skiedrzyński na gitarze oraz Mateusz Maniak, uznawany za jednego z najzdolniejszych perkusistów młodego pokolenia w naszym kraju.

Koncerty:

Data: 14 września 2018
Miejsce: patio OVO Wrocław

Data: 21 września 2018
Miejsce: patio OVO Wrocław

Bilety:
Wstęp bezpłatny

ip

fot. Krzysztof Mokanek/materiały prasowe - OVO Wrocław

Słowa kluczowe: letnie koncerty 2018, jazz
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Roxie Węgiel przedstawia nowy album "13+5" [WIDEO]

Ten album to nowa odsłona dodaje artystka.

Three Days Grace A2 Wrocław
Three days Grace na jednym koncercie w Polsce!

Zobacz, gdzie i kiedy zagra jedna z największych gwiazd muzyki rockowej XXI wieku.

Polecamy
Last Christmas
Pojawiła się piosenka George'a Michaela z filmu "Last Christmas" [WIDEO]

Utwór promuje świąteczną komedię romantyczną z Emilią Clarke i Henrym Goldingiem.

Lindsay Lohan - Back to Me
Lindsay Lohan wznawia karierę muzyczną [WIDEO]

Posłuchajcie jej nowej piosenki "Back To Me".

Ostatnio dodane
Roxie Węgiel przedstawia nowy album "13+5" [WIDEO]

Ten album to nowa odsłona dodaje artystka.

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!