Aktualności - Muzyka

One Love Sound Fest już w sobotę

2011-11-23 20:49:10 | Wrocław

26 listopada we Wrocławiu królować będzie muzyka reggae! Wszystko, oczywiście za sprawą kolejnej edycji festiwalu One Love Sound Fest. Tym razem w Hali Stulecia miłośnicy bujanych dźwięków będą mogli podziwiać m.in. Dub Inc, Pablo Mosesa, Alborosie czy Reggae Roast feat. Ghetto Priest. Warto tam być i łapać pozytywne wibracje.

Muzyka serc, rządzić będzie w stolicy Dolnego Śląska przez wiele godzin i warto podkreślić, że na dwóch scenach. Całą zabawę zacznie na scenie sound systemowej już od 16:00 – lokalny, ale prężnie działający - Spelendid Sound.

Na scenie głównej wielką ucztę pozytywnych wibracji ponad podziałami  zainauguruje za to Mesajah i Riddim Bandits (16:45). Warto dodać, że o 18:00 będzie można podziwiać jeden z najowocniej zapowiadających się talentów w rodzimej muzyce reggae – Kamila Bednarka i Star Guard Muffin. Ponadto, będzie można podziwiać Etane, czyli jedną z najbardziej utalentowanych jamajskich artystek ostatnich lat. Wspólnie z Dub Akon Band zagra  przez blisko 90 minut. Swoistego rodzaju wisienkami na torcie będą koncerty francuskiego Dub Inc., Włocha zakochanego w Jamajce – Alborosie i weterana Pablo Mosera. Na zakończenie tegorocznej edycji zagra rodzimy EastWest Rockers.

Warto, także pamiętać o scenie sound systemowej, bowiem tam, zmiana warty będzie obowiązywała średnio co 90 minut. Oprócz wspomnianego Splendid Sound usłyszymy m.in. Damalistik, Jahdan Blakkamoore, Pow Pow i na sam koniec, albo na deser, jak kto woli - Reggae Roast feat. Ghetto Priest.

Scena główna:

16.45 – Mesajah & Riddim Bandits
18.00 – Star Guard Muffin
19.30 – Etana & Dub Akom Band
21.00 – Dub Inc.
23.00 – Alborosie & Shengen Clan
1.00 – Pablo Moses
2.30 - East West Rockers

Scena sound systemowa:

16.00 – Splendid Sound
18.00 – Dubkasm fest. Solo Banton
20.00 – Dancehall Masak-Rah
21.30 – Damalistik
23.00 – Jahdan Blakkamoore
1.00 – Pow Pow
2.30 – Reggae Roast feat. Ghetto Priest

rz

Kup bilet na to wydarzenie »

Słowa kluczowe: one love sound fest 2011, koncerty wrocław, bilety
Artyści
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Okładka do nowego utworu Filatov & Karas
Filatov & Karas z nową produkcją na lato 2020. Przed Wami "Chilit"

Nowy kawałek od duetu pochodzącego z Rosji.

Sorry Boys - Miłość
Sorry Boys w plenerowym klipie do piosenki "Miłość" [WIDEO]

"Miłość" to piąty singiel z wydanego w maju 2019 roku albumu o tym samym tytule.

Polecamy
Muzycy to mają klawe życie? Zdjęcia przed i po koncercie
Muzycy to mają klawe życie? Zdjęcia przed i po koncercie

Jakie emocje towarzysza muzykowi po występie? Pobudzenie? Radość? Kop endorfin? Fotograf Brandon Andersen postanowił sprawdzić, jak po koncercie wyglądają gwiazdy wieczoru.

Jazz nad Odrą 2014 [KUP BILETY]
Jazz nad Odrą 2014 [KUP BILETY]

Ruszyła już sprzedaż biletów na koncerty w ramach festiwalu Jazz nad Odrą 2014.

Polecamy
Zobacz również
Ostatnio dodane