Festiwale - Muzyka

One Love Music Festival ogłasza pierwsze gwiazdy

2019-07-10 11:18:28 | Wrocław

Ogłoszono pierwszych wykonawców One Love Music Festival. Tegoroczny line up już teraz zapowiada się bardzo dobrze. Na chwilę obecną poznaliśmy pierwszych 6 wykonawców: Morcheeba (Wielka Brytania), Chase & Status Dj Set & Rage (Wielka Brytania), Dub Inc (Francja), Asian Dub Fundation Sound System (Wielka Brytania), Tabu (Polska), Flirtini (Polska). Festiwal odbędzie się 23 listopada we wrocławskiej Hali Stulecia. 

Ceny biletów na One Love Sound Fest 2019: 

80 zł - promocyjna cena biletów tylko do 31 lipca!

90 zł - od 01.08.2019 do 31.08.2019
100 zł - od 01.09.2019 do 30.09.2019
110 zł - od 01.10.2019 do 31.10.2019
120 zł - od 01.11.2019 do 22.11.2019
140 zł - w dniu Festiwalu 23.11.2019

>>> Bilety VIP:

140 zł promocyjna cena biletów tylko do 30.09.2019 (lub do wyczerpania puli)

150 zł - od 01.10.2019 do 31.10.2019 (lub do wyczerpania puli)
160 zł - od 01.11.2019 do 22.11.2019 (lub do wyczerpania puli)
180 zł - w dniu Festiwalu 23.11.2019 (lub do wyczerpania puli)

Bilet VIP gwarantuje każdemu posiadaczowi: wejście na teren Festiwalu osobnym wejściem (wydzielonym „rękawem”), miejsca w sektorze siedzącym naprzeciwko sceny głównej festiwalu, 2 kupony na piwo (dla osób niepełnoletnich kupony na napoje) opaskę identyfikacyjną na strefę VIP, smycz One Love Music Festival 2019.

Tak jak rok temu strefa VIP zlokalizowana będzie naprzeciwko głównej sceny w sektorze A1 (miejsca siedzące). Przebywając w strefie VIP siedząc na wprost sceny można w komfortowych warunkach oglądać koncerty wszystkich gwiazd tegorocznej edycji Festiwalu! W strefie VIP istnieje również możliwość picia piwa wewnątrz Hali z bezpośrednim widokiem na scenę!
Uwaga! Ilość Biletów VIP ograniczona!

>>> Bilety SUPER VIP:

250 zł - promocyjna cena biletów tylko do 30.09.2019 lub do wyczerpania puli
300 zł - od 01.10.2019 do 22.11.2019 lub do wyczerpania puli

Podobnie jak w latach poprzednich wprowadzamy do sprzedaży limitowaną ilość biletów SUPER VIP! Wprowadzamy do sprzedaży tylko 100 takich biletów!

Każdy posiadacz biletu SUPER VIP otrzymuje:
- wejście na teren Festiwalu wydzielonym wejściem przeznaczonym tylko dla organizatorów, gości specjalnych i artystów
- opaskę identyfikacyjną oraz identyfikator SUPER VIP upoważniające do przebywania bezpośrednio za sceną festiwalu
- możliwość oglądania koncertów w bezpośredniej bliskości sceny w specjalnie wydzielonej części pod sceną festiwalu
- koszulkę festiwalową One Love Music Festival 2019
- smycz One Love Music Festival 2019
- 3 kupony na piwo (dla osób niepełnoletnich kupony na napoje)
- kupon na napój energetyczny

W strefie SUPER VIP istnieje również możliwość spożywania piwa wewnątrz Hali Stulecia na backstagu w towarzystwie artystów występujących na Festiwalu!

Uwaga!
Ilość Biletów SUPER VIP bardzo ograniczona!!!

Bilety SUPER VIP można kupić tylko przez stronę internetową Festiwalu www.onelove.pl

>>> Bilety łączone:

135 zł – promocyjna cena biletów tylko do 31.08.2019
155 zł – od 01.09.2019 do 30.09.2019
175 zł – od 01.10.2019 do 31.10.2019 
195 zł - od 01.11.2019 do 22.11.2019

Promocyjna cena biletów na dwa Festiwale!

One Love Music Festival + Wrocław Hip Hop Festival

Bilet upoważnia do wstępu na dwa festiwale odbywające się w ten sam weekend:

22.11.2019 – Wrocław Hip Hop Festival

23.11.2019 – One Love Music Festival

Bilety łączone można kupić tylko przez stronę internetową Festiwalu www.onelove.pl

ip

Fot: Materiały Organizatora 

Słowa kluczowe: Festiwal, Hala Stulecia, Bilety, Koncert, Muzyka,