Aktualności - Muzyka

Hity Na Czasie we Wrocławiu

2007-07-06 13:13:10 | Wrocław

 Już 8 lipca na wrocławskim Rynku odbędzie się impreza z cyklu Hity Na Czasie, organizowana przez Radio Eska i TVP2.

Koncert poprowadzą znani prezenterzy Radia Eska - Paweł Pawelec i Marcin Bisiorek oraz filary szklanego ekranu Dwójki - Dorota Welman i Marcin Prokop.

Wrocław będzie trzecim przystankiem imprezowej trasy Hitów Na Czasie. Przypomnijmy że 10 czerwca trasa wystartowała w Szczecinie. Organizatorzy zapowiadają takie gwiazdy muzyki rozrywkowej jak:

Basshuntera, Melanie C., Davida Tavarre, Libera & Donia, The Jet Set, Kasie Cerekwicką, Akcent i grupe Sumptuastic.

 



8 lipca Wrocław - Rynek
Wstęp: free
Start 20.45, TVP 2 - 21.00

Słowa kluczowe: Hity Na Czasie
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
  • zaRąbiscie [0]
    M@rtynA
    2007-07-14 18:53:18
    było super dobże ze mieszkam tam hehe stalam przy samej scenia było super hehe :)))
  • super [0]
    bartul
    2007-07-10 18:38:13
    ja tam byłe było super tylko szkoda że to tylko 1,5h ale i tak było fajnie staliśmy z kumplami prawie pod sceną pozdro
  • chcecie miec hit ?!czy chcecie miec hit?! [0]
    michu_
    2007-07-09 21:17:57
    byłem tam, na codzien mieszkam na pomorzu ale nigdy nie byłem we wrocku, wiec skorzystalem z okazji i ... zal mi bylo wyjezdzac po koncercie!!!sama impreza bardzo udana, szkoda ze tylko 1,5h!no i pelna kultura, zero "burd" a pozatym wroclaw to przepiekne miasto!
  • super [0]
    Mena
    2007-07-09 21:02:57
    zajebiste byly piosenki a najardziej mis ie podobala pisoenka z Sumptuastic czy ktos pamieta jej tytul????
  • hity ... [0]
    Karliczek
    2007-07-09 17:49:01
    Byłam tam, dopchałam sie do przodu, jak sie juz skończyło :/ Ale ogólnie super było, duzo ludu, muza niezła i .... Mezo :)
  • Mega koncert :) [0]
    dj_draco
    2007-07-09 16:37:20
    Koncert była zaje... mega impreza, więcej takich imprez
  • Hity na Czasie są The Best [0]
    szyrol
    2007-07-09 15:26:44
    Było zaje... jeśli za rok tez beda we wrocku, to na bank pojade!!gwiazdy dały zaje... popis!!
  • Koncert [0]
    LoKo
    2007-07-09 12:00:44
    bylo fajnie nie powiem chociaz jestem z gdanska ale ogladalem w tv i fajnie sie ogladalo ale beznadzieja ze tak krotko:( to powinno byc co najmniej 3h a nie wszycy po 1 nagraniu i ze sceny :/
  • lipton:/ [0]
    M
    2007-07-09 11:49:19
    Dwie godziny i po koncercie:/ o 23ciej juz zaczeli rozbierac scene.... masakra!myslałam ze potrwa co najmniej do polnocy a tu kicha... wogole zero organizacji... beznadzieja! nie podobało mi sie!
  • Koncert Hity na czasie Wrocław :D [0]
    Paula
    2007-07-09 10:46:01
    Fajny koncert... ja chce jeszcze jakiś... :P
  • hmmmm ile nas :D [0]
    Lenuś
    2007-07-09 10:13:20
    heh no i ciekawskie czy było nas wiecej niż w Biłaym Stoku :D co myślicie :D ale duuuużo nas było heh ;) a kolejki w MCdonaldzie boooskie nie powiem hehe ;) buuuuziam wszystkich :*
  • Sylwunia super koncert [0]
    Sylwia
    2007-07-09 09:26:26
    bylo superowa njalepsza impreza jaka przydazyla sie we Wroclawiu superowi piosenkarzy i najlepsi przzenterzy
  • Superowo!!!!!! [0]
    Lala
    2007-07-09 00:49:21
    bylo super, najlepsi byli Akcent i Basshunter... pozdrawiam wszystkich, ktorzy tam byli:>
  • Było.. ZAJEBIŚCIE..!! [0]
    Olcia
    2007-07-09 00:23:21
    Działo się działo na ryneczku.. Normalnie impreza roku xD Ale nie no.. Naprawde było świetnie, ten kto nie byl niech żałuje :) Jest czego! Pozdro dla wiary z ryneczku. A musimy jeszcze popracowac nad wyjsciem xD Pozdro
  • xD [0]
    kamcia
    2007-07-09 00:00:31
    Byloo zarabiscie xD impreza bardzo udana. pozdrawiam wszystkich ktorzy tam byli :-*
  • krótko [0]
    ona
    2007-07-08 18:20:07
    w tv trwa 1,5 h wiec pewnie w rynku bedzie tyle samo. Ale nie jestem pewna
  • Ile godzin??? [0]
    maniek
    2007-07-08 16:24:15
    Ile czasu trwa taki koncert??? Prosze o odpowiedz!!! szybko
  • ile trwa taki koncert??? [0]
    Anonim
    2007-07-08 16:22:42
    Ile trwa taki koncert???? PROASZE O ODPOWIEDz
  • Mrau^^ [0]
    Mika
    2007-07-08 13:38:34
    Nie no, zajefajnie xD Ja się na to wybieram;)) Będę ze znajomymi xD Będzie ssssuuupeeeerrrr!!!!!!
  • fajnie:) [0]
    Madzia:*
    2007-07-08 10:05:26
    ja pewie też wpadne:) Pozdrówka:) i miłego:)
  • mówisz [0]
    tulusia
    2007-07-07 23:14:01
    mówisz że to wiocha a po 1 sam pójdziesz na ten koncert a po 2 słuchasz pewnie tych piosenek... ale ja też idę na koncercik ale nie sama :D
  • Zajebiście [0]
    MARY
    2007-07-07 21:24:05
    Zajebiście ja oczywiśćie na koncercik idę;p;p
  • do Krasnal [0]
    marcin
    2007-07-07 18:58:04
    myślisz, że ten rynek jest twój? Ja też tu mieszkam i nie mam nic przeciwko imprezie :D
  • o jezu ... jak super [0]
    krasnal
    2007-07-07 18:31:38
    jaka wiocha przyjedzie i to na moim rynku bedzie, kurde
  • :) [0]
    G
    2007-07-07 18:31:03
    Liber i Doniu to faktycznie rock jak nic.
Zobacz także
Okładka do nowego utworu Filatov & Karas
Filatov & Karas z nową produkcją na lato 2020. Przed Wami "Chilit"

Nowy kawałek od duetu pochodzącego z Rosji.

Sorry Boys - Miłość
Sorry Boys w plenerowym klipie do piosenki "Miłość" [WIDEO]

"Miłość" to piąty singiel z wydanego w maju 2019 roku albumu o tym samym tytule.

Polecamy
Natu w hołdzie Janis Joplin
Natu w hołdzie Janis Joplin

"Kozmic Blues" to projekt z okazji 50-lecia debiutu artystycznego Janis Joplin.

Polecamy
Ostatnio dodane