Festiwale - Muzyka

Craft Music Festival zaprasza na koncerty w lipcu 2021

2021-04-20 08:11:03 | Wrocław

To wydarzenie, podczas którego początkujący artyści wystąpią na jednej scenie z ugruntowanymi nazwiskami polskiej sceny muzycznej. W dniach 23-25 lipca 2021 Wrocławski Tor Wyścigów Konnych  Partynice zamieni się w pełne muzyki miasteczko festiwalowe.

KARAŚ/ROGUCKI, Kamil Bednarek, Anna Karwan, Alicja Szemplińska, Limboski, Pola Chobot & Adam Baran, Natalia Zastępa, Smolasty, Sonbird, RAU to tylko kilka z postaci, które pojawią się na Craft Music Festival. Razem z nimi na jednej scenie wystąpi trójka młodych artystów wyłoniona podczas Craft Open Wrocław – sekcji otwartej festiwalu, która będzie miała miejsce 2-4 lipca w centrum Wrocławia (szczegóły niebawem)

Festiwal oprócz zapewnienia rozrywki, ma na celu niesienie pomocy lokalnym twórcom. Strefa festiwalowa wypełniona będzie craftowymi wystawcami i stoiskami od przedstawicieli lokalnej gastronomii. Craft Music Festival jest tworzony przez wrocławian dla wrocławian. Nie wyjeżdżając z miasta mieszkańcy będą mogli poczuć letni klimat festiwalowy.  Głównym założeniem twórców jest stworzenie wydarzenia będącego wizytówką Wrocławia.

Na trzy dni Wrocławski Tor Wyścigów Konnych  – Partynice zamieni się w tętniącą życiem przestrzeń festiwalową. Zostanie ona uatrakcyjniona strefami  artystycznymi, gastronomicznymi i miejscami przeznaczonymi na relaks.

ip
Fot: materiał prasowy 

Słowa kluczowe: koncerty, zespoły, 23-25 lipca, Wrocławski Tor Wyścigów Konnych, Partynice
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Wratislavia Cantans 2021
Znamy program 56. Międzynarodowego Festiwalu Wratislavia Cantans

Motywem przewodnim tegorocznego programu jest przekraczanie granic.

Pol'and'Rock 2021 zmienia lokalizację festiwalu

Wydarzenie odbędzie się w dniach 29-31 lipca 2021.

Craft Music Festival
Craft Music Festival zaprasza na koncerty w lipcu 2021 Wrocław

Pierwsza edycja wydarzenia nadchodzi, proponując zupełnie nową koncepcję.

Polecamy
16. Jazztopad Festival
Zbliża się 16. Jazztopad Festival w Narodowym Forum Muzyki Wrocław

Poznajcie pełny program festiwalu!

Metal Hammer Festival 2020
Armia i Gold gwiazdami Metal Hammer Festival 2020

Sprawdź, kto jeszcze zagra 4 czerwca 2020 w katowickim Spodku.

Ostatnio dodane
Wratislavia Cantans 2021
Znamy program 56. Międzynarodowego Festiwalu Wratislavia Cantans

Motywem przewodnim tegorocznego programu jest przekraczanie granic.

Pol'and'Rock 2021 zmienia lokalizację festiwalu

Wydarzenie odbędzie się w dniach 29-31 lipca 2021.

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!