Zmień miasto
Muzyka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Znamy line-up sceny muzycznej 17. MFF T-Mobile Nowe Horyzonty

2017-07-17

Znamy już line-up sceny muzycznej 17. MFF T-Mobile Nowe Horyzonty! Dzięki T-Mobile Electronic Beats to jedna z największych scen muzycznych festiwalu od lat!

Muzyka Nowe HoryzontyJednym z najważniejszych wydarzeń będzie jeden z niewielu w Polsce koncert amerykańskiej gwiazdy sceny niezależnej - zespołu Shabazz Palaces. Stojący za formacją Ishmael Butterfly Butler to legenda, która na nowo zdefiniowała hip-hop na pokrytej złotem płycie Reachin' (A New Refutation of Time and Space). Po dość długiej przerwie artysta zaskoczył świat alternatywnego hip hopu nowym projektem Shabazz Palaces. Dla polskich fanów będzie to niepowtarzalna okazja do usłyszenia na żywo najnowszych singli zespołu. Shabazz Palaces przylatuje do Polski na specjalne zaproszenie festiwalu oraz T-Mobile Electronic Beats.

Jest jeszcze lepiej, gdy doczytacie się, że na scenę Arsenału wyjdzie Zebra Katz. Prawdziwy kocur tegorocznego programu znany jest większości z genialnego Ima Read i występów z zespołem Gorillaz, których fani mogli oglądać ostatnio w Katowicach i Warszawie, dzięki koncertom zorganizowanym pod szyldem T-Mobile Electronic Beats. Pamiętacie zeszłoroczny koncert duo H09909, albo żałujecie, że Was na nim nie było? Nie możecie przepuścić występu Katza!

Darren Cunningham, ukrywający się pod oryginalnym pseudonimem Actress, do niedawna znany był niemal wyłącznie wtajemniczonym. Z undergroundu na salony wydobyły go entuzjastyczne oceny krążka Splazsh, uznanej przez magazyn „The Wire” za najlepszą płytę 2010 roku. Choć krytycy widzą w Actress zbawcę i odnowiciela dubstepu, on sam chętnie opowiada o swojej fascynacji sceną techno z Detroit i Berlina oraz Arethą Franklin i Stevie Wonderem.

W Arsenale głównie usłyszymy materiał z jego ostatniej płyty pod tytułem „AZD”, będącej jedną z najbardziej oczekiwanych płyt 2017 roku. DJ Lag, producent i DJ znany ze sceny electro, na swój jedyny koncert w Europie przyjeżdża prosto z Durbanu. Pionier brzmienia Gqom, które dzięki swojemu talentowi wprowadził go na największe sceny taneczne świata. Zdaniem kuratora sceny muzycznej festiwalu to zdecydowanie jedna z najciekawszych postaci tegorocznej edycji T-Mobile Electronic Beats.

Yves Tumor – kompozytor i DJ, którego twórczość jest trudna do jednoznacznego zdefiniowania - z jednej strony czuła i uduchowiona, z drugiej szorstka i hałaśliwa. Na koncertach artysta prezentuje kolaż ambientu, dźwięków rodem z B-side’ów zakurzonych płyt, nagrań z off-a i… czegoś na kształt anielskiego chóru. Publiczność we Wrocławiu powinna nastawić się na muzyczny performance bardziej niż na zwykły koncert.

Rok temu we trójkę, w tym roku sceną T-Mobile Electronic Beats zawładną bracia Waglewscy solo jako Fisz Emade, z materiałem ze swojej najnowszej płyty Drony. Laureaci wielu muzycznych nagród, stawiający na najwyższą jakość i zaangażowanie, od lat na szczycie polskich zespołów hiphopowych. Także znane z festiwali widowiskowe występy formacji Mitch & Mitch ulegną sprawdzeniu w warunkach naszego dziedzińca. Przyjemność grania vs przyjemność
słuchania, czyli najlepsza rekomendacja na spędzenie letniego wieczoru w klubie festiwalowym w Arsenale.

Pełna lista wykonawców jest dostępna na www.nowehoryzonty.pl.

Koncerty odbywać się będą codziennie w dniach 3 - 13 sierpnia na dziedzińcu Arsenału Miejskiego (Wrocław, Cieszyńskiego 9). Sprzedaż biletów na wydarzenia muzyczne rusza 19 lipca o godzinie 12.00. Cena biletu na muzyczny wieczór w Klubie festiwalowym wynosi:  25 zł normalny | 16 zł dla karnetowiczów i abonentów sieci T-Mobile. Posiadacze karnetów mogą kupić bilety zniżkowe na stronie internetowej festiwalu oraz w kasach Kina Nowe Horyzonty (ul. Kazimierza Wielkiego 19a-21). Bilety ze zniżką T-Mobile można zakupić przy pomocy aplikacji GOING. Wystarczy pobrać kod zniżkowy wysyłając bezpłatny SMS o treści „TNH” pod numer 80557. Otrzymany kod można wykorzystać na going.pl na 5 dowolnie wybranych koncertów w festiwalowym klubie.

MD/ip

fot. materiały prasowe

Ciekawe artykuły
Dodaj do:
  • Wykop
  • Flaker
  • Elefanta
  • Gwar
  • Delicious
  • Facebook
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Google
  • Yahoo
Komentarzedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

FB dlaMaturzysty.pl reklama