Zmień miasto
Muzyka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Sprzedaż biletów na 3-Majówkę 2018 we Wrocławiu rozpoczęta!

2017-11-28

Pierwsi potwierdzeni  wykonawcy 3-Majówki 2018 to: KULT, PERFECT, THE DUMPLINGS i ØRGANEK, a będzie ich znacznie więcej, bowiem w długi majowy weekend Wrocław odwiedza zawsze cała plejada najznakomitszych artystów z Polski i zagranicy. Promocyjna cena karnetów na 3 dni imprezy to zaledwie 99 zł! Karnety 2-dniowe kosztują 79 zł, a bilety na jeden dzień nabędziecie za jedyne 49 zł.

Problem prezentów na Mikołajki i po choinkę rozwiązał się sam! Karnet na 3-Majówkę 2018 we Wrocławiu ucieszy każdego :) Kolejnych wykonawców poznamy juz wkrótce. Promocyjne ceny obowiązują do 20 grudnia

Tradycyjna już 3-Majówka we Wrocławiu rozpoczyna sezon plenerowych festiwali w Polsce. Co roku w długi majowy weekend w samym sercu Wrocławia występują najlepsze zespoły z czołówek ogólnopolskich list popularności, weterani scen rockowych, jak i nowe, wschodzące gwiazdy.

Podobnie jak w ubiegłych latach zapraszamy na urokliwe tereny Pergoli oraz kompleksu wrocławskiej Hali Stulecia, wpisanej na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.
Od niedawna impreza połączona jest z Gitarowym Rekordem Guinnessa odbywającym się tradycyjnie 1 maja we Wrocławiu, możecie więc spodziewać się również gigantów gitarowego grania w programie 3-Majówki 2018. Przypominamy, że dwa lata temu na wrocławskim Rynku zagrało razem 7356 gitarzystów, a tym roku liczymy na więcej! Czekamy również na Was z gitarami :)

Dla gitarzystów, którzy zagrają na wrocławskim Rynku przewidziane są atrakcyjne zniżki na koncerty 3-Majówki.
Festiwalowe gwiazdy zagrają na dwóch scenach: na Pergoli, w otoczeniu wody i zieleni, z widokiem na największą i najpiękniejszą w Polsce fontannę, oraz w słynnej z koncertów światowych gwiazd, Hali Stulecia, gdzie będziemy mogli bawić się do późnych godzin nocnych. Dwie sceny gwarantują również większą ilość występujących artystów, których udział w 3 - Majówce będziemy systematycznie ogłaszać. Do dyspozycji majówkowych gości spoza Wrocławia będzie również Festiwalowe

Pole Namiotowe położone w bezpośredniej bliskości miejsca koncertów.
Warto spędzić kilka majowych dni we Wrocławiu :)

Koncert:
Data: 1-3.05 18
Miejsce: Pergola - Hala Stulecia, ul. Wystawowa 1, Wrocław

Bilety:
bilety jednodniowe: 49 zł
karnety 2 – dniowe: 79 zł
karnety 3 – dniowe: 99 zł

ceny obowiązują do 20 grudnia

ip

Ciekawe artykuły
Dodaj do:
  • Wykop
  • Flaker
  • Elefanta
  • Gwar
  • Delicious
  • Facebook
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Google
  • Yahoo

Więcej o zespole

BLOK PROMOWANY
WROCKfest - najlepsze koncerty we Wrocławiu
FB dlaMaturzysty.pl reklama