Zmień miasto
Muzyka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Niepokorny amerykański raper, Astronautalis, wystąpi we Wrocławiu

2017-02-14

Wybuchowa mieszanka stylów, w której uliczny hip-hop splata się z rockową energią i popowymi hymnami. Nieprzeciętny talent i łobuzerski urok. Oto jeden i jedyny w swoim rodzaju amerykański raper, Astronautalis. Będziemy mogli zobaczyć go już 17 lutego we wrocławskim Firleju. 

Astronautalis (Andy Bothwell) urodził się w Jacksonville na Florydzie. Mimo tego, iż w wolnym czasie jednym z jego ulubionych zajęć było uczestniczenie w bitwach freestyle'owych, jego gust muzyczny znacznie różnił się od gustów jego oponentów. Wydał swój pierwszy hip-hopowy album "You and Yer Good Idea" sprzedawany tylko na koncertach, w 2003. Trzy lata później wypuścił "Mighty Ocean and Nine Dark Theaters", który był w większym stopniu inspirowany shoegaze'em i indie rockiem, niż poprzedni. Na kolejnych wydawnictwach Astronautalis dostarczał słuchaczom dzikiej mieszanki gatunkowej, w której wątki autobiograficzne przetykały się z historią, mroczne miejskie legendy przeplatały są zpodniosłymi hymnami. Nie inaczej było na jego przedostatniej płycie studyjnej, „This is Our Science” (2011), w której rapowane wokalizy towarzyszyły rockowym skandowaniem, natchnionym śpiewom w duchu gospel i tradycyjnymi balladom. 

Najnowszy album Bothwella „Cut The Body Loose”, wydany w 2016 roku, można uznać za najbardziej agresywny i pesymistyczny w jego karierze. Artysta kreuje w nim wizje rzeczywistości, jako miejsca szalonego i zarazem bezlitosnego. Ale zamiast pozwolić, by ten świat przygniatał nas i napełniał smutkiem, musimy wykorzystać wszystkie sposobności, by uczynić świat lepszym miejscem. - Nie mówię o recyklingu, mówię o znalezieniu radości z bycia dobrym i budowaniu szczęścia na własny rachunek – tłumaczy Astronautalis. 

Bilety: 35/45 zł 

Muzyka:
https://www.youtube.com/watch?v=xeWYfI055BE
https://astronautalis.bandcamp.com/

Astronautalis
17 lutego, 20:00, Wrocław, Klub Firlej, ul. Grabiszyńska 56

ip

Ciekawe artykuły
Dodaj do:
  • Wykop
  • Flaker
  • Elefanta
  • Gwar
  • Delicious
  • Facebook
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Google
  • Yahoo
Komentarzedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

FB dlaMaturzysty.pl reklama