Zmień miasto
Muzyka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Męskie Granie we Wrocławiu. Będzie energetycznie i lirycznie

2017-07-13

Po świetnie przyjętym koncercie w Poznaniu, sponsorowana przez markę Żywiec trasa Męskiego Grania przenosi się do Wrocławia. W Pergoli zagrają artyści z różnych muzycznych światów m.in. COMA, HEY, KAMP!, Kortez, MIUOSH i ØRGANEK. Wieczór pełen najlepszej polskiej muzyki zamknie występ MĘSKIE GRANIE ORKIESTRA.Już samo miejsce sobotniej imprezy jest wyjątkowe. Artyści wystąpią na eliptycznej scenie Pergoli, tuż obok jednej z największych fontann multimedialnych w Europie. Na publiczność czeka kilka godzin niezapomnianych muzycznych wrażeń i zaskoczeń.

Z pewnością nie zabraknie ich podczas koncertu MIUOSHA. Pochodzący ze Śląska raper każdym swoim projektem udowadnia, że muzyka jest uniwersalnym językiem, a połączenie różnych stylów może dać niezwykły efekt.

Wrzawę pod sceną gwarantuje zespół ØRGANEK, łączący na koncertach energetyczne, gitarowe granie z nastrojowym bluesem. Rockową energię wniesie również COMA, zaskakująca na koncertach nie tylko intrygującą muzyką, ale też efektami wizualnymi.

Fani ambitnego rocka będą się świetnie bawić także podczas występu HEY, niezmiennie ujmującego autentycznością i wrażliwością tekstów Katarzyny Nosowskiej. Lirycznie i nastrojowo zrobi się także, gdy na scenę wyjdzie Kortez, jedno z największych muzycznych odkryć ostatnich lat, z kolei synth-popowe brzmienia na światowym poziomie zaprezentuje KAMP!.  

Wydarzeniem wieńczącym imprezę będzie oczywiście koncert MĘSKIE GRANIE ORKIESTRA. Kolektyw złożony z artystów o różnej muzycznej wrażliwości zagra autorskie aranżacje utworów legend polskiej muzyki m.in. Maanamu, Dżemu, Myslovitz czy Kazika oraz „Nieboskłon”, energetyczny hymn tegorocznej trasy.

Interesująco zapowiadają się także występy na Scenie Ż, przeznaczonej dla młodych, zdolnych artystów. We Wrocławiu zagrają tam: SORRY BOYS z charyzmatyczną wokalistką Belą Komoszyńską, utalentowany duet BeMY, A_GIM, czyli Agim Dżelilji – jeden z najbardziej kreatywnych producentów w Polsce oraz Daria Zawiałow, której debiutancki album „A Kysz!” zachwycił fanów i krytyków.

Po koncercie we Wrocławiu Męskie Granie zawita do: Katowic (Strefa Kultury, 22.07), Gdyni (Park Kolibki, 28.07), Krakowa (Centrum Sportu Parkowa, 12.08), Warszawy (Fort Bema, 19.08), a trasę jak co roku zwieńczy finał w żywieckim Amfiteatrze pod Grojcem (26.08).

Wyłącznym sponsorem trasy Męskie Granie 2017 jest marka Żywiec. Więcej informacji na temat wydarzenia można znaleźć na stronie www.MeskieGranie.pl.

PEŁNY SKŁAD ARTYSTÓW NA KONCERT WE WROCŁAWIU:

Scena główna:

17:00-17:45 KAMP!
18:00-18:45 MIUOSH  
19:00-19:45 Kortez
20:10-20:55 COMA
21:20-22:05 ØRGANEK
22:30-23:15 HEY
23:40-00:55 MĘSKIE GRANIE ORKIESTRA

Scena Ż:

19:45-20:05 Be My
20:55-21:15 A_GIM
22:05-22:25 Daria Zawiałow
23:15-23:35 SORRY BOYS

ip

Ciekawe artykuły
Dodaj do:
  • Wykop
  • Flaker
  • Elefanta
  • Gwar
  • Delicious
  • Facebook
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Google
  • Yahoo
Komentarzedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

FB dlaMaturzysty.pl reklama