Zmień miasto
Muzyka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

6. finał Akademickiego ROcK'a

2017-05-09

Już w ten piątek odbędzie się 6. finał Akademickiego ROcK'a - festiwalu organizowanego przez Niezależne Zrzeszenie Studentów Uniwersytetu Wrocławskiego. Celem przeglądu jest nie tylko świetna zabawa, ale również promowanie świeżej krwi na wrocławskiej scenie muzycznej i nie tylko! Do szóstej edycji zgłosiła się rekordowa ilość zespołów. Trzeba przyznać, że w tym roku poziom jest naprawdę wysoki, a więc wybór zwycięscy będzie nie lada wyzwaniem dla jury. Wielki finał zaczynamy o 19:30 w klubie muzycznym Liverpool we Wrocławiu przy ulicy Świdnickiej 37. Wstęp jest darmowy dla wszystkich. Zapraszamy wszystkich fanów dobrego rock’a!A oto zespoły, którym udało się zakwalifikować do finału:

Camping Hill - formacja założona w grudniu 2010 roku. Jest to zespół złożony z pięciu różnych, wyrazistych osobowości, których pomysły łączą się w nietypową, oryginalną i wybuchową mieszankę. Muzykę Camping Hill można określić jako połączenie funkowych inspiracji ze starym, dobrym, wchodzącym w brudne, grungowe zagrywki - rock'n'rollem.
link do piosenki: https://www.youtube.com/watch?v=Xt_bdNuB3kE

DYABEU - rockowe trio z Opola. Muzyka zespołu opiera się na nowoczesnych, bujających rytmach wspartych ciężkimi riffamii chwytliwymi wokalami. Teksty DYABEU'a są wyłącznie w języku polskim, nie wliczając w to dopełniających koncertowy set coverów. Na koncie zespołu znajduje się debiutancka płyta, dwie EP i wiele świetnie przyjętych teledysków.
link do piosenki: https://www.youtube.com/watch?v=lf3fjL-_pGU

Ignu - sami o sobie piszą: „Święty i szaleniec. Budda i menel. Codziennie śpi w innym łóżku. Poszukuje oświecenia i zbawienia. Każdy Ignu rozpozna drugiego Ignu. Jan rozpoznał Cyryla, David - Lubosza. Rozpoznali się od razu gdzieś na warszawskiej Pradze. Grają razem od 2015 roku. W marcu debiutują singlem „Checkered Room”. Inspiracją dla nazwy zespołu była twórczość amerykańskich pisarzy lat 50-tych z nurtu Beat Generation, w szczególności Allena Ginsberga.”
link do piosenki: https://www.youtube.com/watch?v=bYR9cc0pOBE

Misscore - zespół powstał w 2010 r. W obecnym składzie gra jednak od 2015 r. Tworzy go czwórka osób, które razem postanowiły realizować swoje muzyczne marzenia. Muzyka, która tworzą to zarówno mocno rockowe numery, jak i spokojniejsze utwory. Wszystko to wzbogacają elementami muzyki elektronicznej.
link do piosenki: https://www.youtube.com/watch?v=8lCUaP0r3io

ip

Ciekawe artykuły
Dodaj do:
  • Wykop
  • Flaker
  • Elefanta
  • Gwar
  • Delicious
  • Facebook
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Google
  • Yahoo
Komentarzedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

FB dlaMaturzysty.pl reklama